Basf A1 2024 07 01 Basf m1 2024 07 01
Spaudos centras
Susirinko Lietuvos agroparlamento forumas

Akademija (Kauno r.). Lietuvos agroparlamentas (LAP) surengė forumą, kuriame agrarininkai, asocijuotų struktūrų atstovai diskutavo žemės ūkio, kaimo ir regionų politikos klausimais, keitėsi nuomonėmis dėl svarbiausių organizacijos veiklos uždavinių.

Anot organizatorių, forume atvertos durys pažangioms, ekonomiką skatinančioms idėjoms ir jas generuojančioms diskusijoms.

Per forumą vienas LAP steigėjų – Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacijos viceprezidentas Petras Puskunigis – teigė, kad dabartinis laikas reikalauja, jog sektorius ir visų jam atstovaujančiųjų jėgos būtų apjungtos.

Bioversija 2024 07 09 m7

„Paskutiniu metu laikas buvo sudėtingas – žemdirbių visuomenė buvo mažai girdima. Jei ne parlamentinis Kaimo reikalų komitetas, vargu ar kalba su kuo nors išvis vyktų“, – teigė P. Puskunigis.

Agroparlamento forume dalyvavo apie 70 įvairių agrosektoriaus sričių atstovų

LAP pirmininkas Raimundas Juknevičius kalbėjo, kad pandemijos pradžioje, kai buvo daugiau laiko apgalvoti, kas vyksta žemės ūkio sektoriuje, kilo mintis suvienyti jėgas, mat po vieną atskirai geidžiamo rezultato pasiekti nepavyksta.

„2021 m. tapo labai aišku, kad mes pralaimime labiausiai dėl to, nes kalbame koncentruodamiesi į savo problemas, nerandame vienos temos, dėl kurios galėtume susivienyti ir turėti labai aiškią poziciją. (...)

Dar baisiau, kai asociacijos ateina pas politikus neparepetavusios. Kas tada būna? Vienas sako vieną, kitas pirmajam prieštarauja. O politikai galvoja, kad neturime savo nuomonės“, – pabrėžė R. Juknevičius.

Šaltinis: manoūkis.lt inf.
Gudinas -  23 06 14 + MU 2024

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Apklausa
Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
Visos apklausos