
Jonava. Kiek daugiau nei dvejus metus „Achemos grupės“ Jonavos azoto trąšų gamyklai „Achema“ vadovavusi Audronė Kuskytė traukiasi iš posto.
Ją laikinai, kol bus paskirtas naujas vadovas, pakeis įmonės finansų direktorius Evaldas Venckus – jis vadovauti įmonei pradėjo gegužės 15 dieną, rodo Registrų centro duomenys.
Sprendimą atšaukti A. Kuskytę iš pareigų pagal Darbo kodekso 55 straipsnį (darbo sutarties nutraukimas darbuotojo iniciatyva be svarbių priežasčių) gegužės 6 d. priėmė „Achemos“ valdyba, nurodoma jos sprendime, pateiktame Registrų centrui.
A. Kuskytė BNS pasitraukimo priežasčių nekomentavo: „Čia vidiniai reikalai, tai aš nekomentuosiu.“
Ji teigė artimiausiu metu neketinanti tęsti karjeros kitoje vietoje, ketinanti tiesiog pailsėti.
A. Kuskytė „Achemai“ vadovavo nuo 2024 m. kovo.
Taip pat šia tema skaitykite
-
„Vilvi Group“ šiemet tikisi auginti pajamas iki 430 mln. eurų
2026-06-04 -
Įregistruoti nauji produktai kovai su augalų ligomis ir piktžolėmis
2026-06-03 -
Suformuota 2,5 tūkst. naujų valstybinės žemės sklypų
2026-06-02
Skaitomiausios naujienos
-
Kinai ruošia smūgį pasaulinei technikos rinkai
2026-05-18 -
Šliužams naikinti – naujai įregistruotas produktas
2026-05-08 -
Siūloma apmokestinti apleistą pensininkų žemę
2026-05-12
Verslo informacija
-
Gyva dirva – stiprus derliaus pagrindas
2026-06-04 -
Questar™ – naujiena fungicidų rinkoje
2026-05-25 -
Koronos virusas persikelia į žemės ūkį
2026-05-22



(0)