


Vilnius. Žemės ūkio kooperatyvas „Pienas LT“ norėtų įsigyti bankrutuojančią bendrovės „Marijampolės pieno konservai“ valdomą Lukšių pieninę, patvirtino kooperatyvo valdybos pirmininkas Tomas Raudonius. Vis dėlto konkrečių pokalbių dėl įsigijimo dar nebuvo.
Lukšių pieninės nemokumo administratorius, bendrovės „Valnetas“ vadovas Gintaras Adomonis taip pat tikino, kad apie įmonės pardavimo reikalus kalbėti dar anksti.
„Teiginys, kad ketintume įsigyti Lukšių pieninę atitinka tikrovę. Tačiau dėl to, ar šiandien nueita toliau, dar nieko negalime pasakyti šiuo klausimu“, – BNS teigė T. Raudonius.
„Negalime prognozuoti, nes buvo tam tikras netikėtumas, kad tai įvyko (Lukšių pieninės neteisminis bankrotas – BNS). Viskas šviežia ir sunku dabar ką nors pasakyti. Konkrečių pokalbių dar kaip ir neįvyko“, – sakė jis, paklaustas, kada galėtų paaiškėti daugiau detalių apie Lukšių pieninės įsigijimą.
„Kas ką kalba, neatsakinėju. Visų pirma, tai ankstyvas periodas tokiems dalykams, o kas bus toliau, bus matyti“, – BNS sakė G. Adomonis.
Anot jo, šiuo metu Lukšių pieninėje vyksta gamyba, o jos stabdyti kol kas neplanuojama.
Apie Lukšių pieninės bankrotą paskelbta praėjusią savaitę.
Taip pat šia tema skaitykite
-
J. Bakšys: anglies kaupimo ūkininkavimas tinka bet kokio dydžio ūkiui
2025-05-02 -
Vilkyškių pieninė ir „Žemaitijos pienas“ dėl dividendų nusprendė skirtingai
2025-04-30 -
„Biržų duonos“ vairą perima Andrius Kurganovas
2025-04-29
Skaitomiausios naujienos
-
Kazlų Rūdos miškuose skelbiama stichinė nelaimė
2025-04-23 -
ŽŪM pritaria siūlymui parduoti valstybinę žemės ūkio paskirties žemę
2025-04-16 -
Pakeistos susietosios paramos už pienines karves taisyklės
2025-04-07
(0)