

Vilnius. Žemės ūkio ministro Broniaus Markausko patarėjas Remigijus Bielinskas traukiasi iš pareigų. „Trečiadienį yra paskutinė mano darbo diena, atsistatydinu savo noru“, – BNS sakė R. Bielinskas.
Pasitraukimo priežasčių jis nekomentuoja, tolimesnių darbinių planų sako kol kas neturintis.
B. Markauskas pastaruoju metu sulaukė kritikos dėl šeimos ūkininkavimo svetimuose žemės sklypuose.
Prezidentė Dalia Grybauskaitė šią savaitę pareiškė, jog piktnaudžiavimo šešėliai, krintantys ant B. Markausko, kompromituoja ne tik jį, bet ir visą Vyriausybę.
Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis trečiadienį teigė, kad ministras pateko į konfliktinę situaciją reputacijos požiūriu.
Premjeras Saulius Skvernelis antradienį Seime žurnalistams pakartojo nematąs pagrindo žemės ūkio ministrui trauktis. Tačiau, anot jo, B. Markauskas „turi susitvarkyti“. Ministras sako, kad jo šeima nutarė parduoti karvių fermą Klaipėdos rajono Trušelių kaime ir taip išvengti interesų konflikto.
BNS inf.
Taip pat šia tema skaitykite
-
Vilkyškių pieninė ir „Žemaitijos pienas“ dėl dividendų nusprendė skirtingai
2025-04-30 -
„Biržų duonos“ vairą perima Andrius Kurganovas
2025-04-29 -
Daliai projektų panaikintas rizikingumo požymis
2025-04-28
Skaitomiausios naujienos
-
Kazlų Rūdos miškuose skelbiama stichinė nelaimė
2025-04-23 -
ŽŪM pritaria siūlymui parduoti valstybinę žemės ūkio paskirties žemę
2025-04-16 -
Pakeistos susietosios paramos už pienines karves taisyklės
2025-04-07
(0)