


Vilnius. Restruktūrizuojamos Lukšių pieninės, kurios bankrotas pripažintas neteisėtu, turtą norima parduoti už 10,93 mln. eurų.
Įmonės restruktūrizavimo byloje nurodoma, kad bus ieškomi pirkėjai, kurie už tokią sumą įsigytų visą arba dalį pieninės turto komplekso, siekiant atsiskaityti su kreditoriais, skelbia portalas „Verslo žinios“
Didžiausia bendrovės kreditorė ir vienintelė akcininkė „Marijampolės pieno konservai“ restruktūrizuojamai bendrovei suteikia nuolaidą ir sutinka, kad 10,8 mln. eurų finansinis reikalavimas nebūtų dengiamas neatsiskaičius su kitais kreditoriais ir sėkmingai neužbaigus restruktūrizavimo, tačiau tik su sąlyga, kad lėšos kreditoriams bus dengiamos iš veiklos.
Pieninės restruktūrizavimo administratoriaus Vygando Urbano teigimu, įmonė gali sėkmingai restruktūrizuotis, nes nenutraukė veiklos, jos pagaminama produkcija parduodama didžiuosiuose prekybos tinkluose ir smulkesnėse prekyvietėse, penktadalis gaminių eksportuojama.
Pernai Lukšių pieninė patyrė 1,4 mln. eurų nuostolį.
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas pernai pieninės bankrotą paskelbė neteisėtu. Bendrovės kreditoriai pernai vasarį nusprendė inicijuoti bankrotą ne teismo tvarka ir paskyrė administratorių.
Taip pat šia tema skaitykite
-
„Dojus“ grupė šiemet tikisi aktyvesnės rinkos
2025-06-12 -
Ieškoma Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro vadovo
2025-06-12 -
Ūkininkams ketina paskolinti 100 mln. eurų
2025-06-10
Skaitomiausios naujienos
-
Nuo liepos – pokyčiai registruojant žemės ūkio techniką
2025-06-04 -
Rusijos „Rostselmash“: po svaiginančio pakilimo – kritimas į bedugnę
2025-05-23 -
Jau 25 metus prie traktoriaus vairo
2025-05-27
(0)