Basf A1 2024 07 01 Basf m1 2024 07 01
Spaudos centras
Parduodamas Lukšių pieninės turtas
Asociatyvi manoūkis.lt nuotr.

Vilnius. Restruktūrizuojamos Lukšių pieninės, kurios bankrotas pripažintas neteisėtu, turtą norima parduoti už 10,93 mln. eurų.

Įmonės restruktūrizavimo byloje nurodoma, kad bus ieškomi pirkėjai, kurie už tokią sumą įsigytų visą arba dalį pieninės turto komplekso, siekiant atsiskaityti su kreditoriais, skelbia portalas „Verslo žinios“

Didžiausia bendrovės kreditorė ir vienintelė akcininkė „Marijampolės pieno konservai“ restruktūrizuojamai bendrovei suteikia nuolaidą ir sutinka, kad 10,8 mln. eurų finansinis reikalavimas nebūtų dengiamas neatsiskaičius su kitais kreditoriais ir sėkmingai neužbaigus restruktūrizavimo, tačiau tik su sąlyga, kad lėšos kreditoriams bus dengiamos iš veiklos.

Bioversija 2024 07 09 m7

Pieninės restruktūrizavimo administratoriaus Vygando Urbano teigimu, įmonė gali sėkmingai restruktūrizuotis, nes nenutraukė veiklos, jos pagaminama produkcija parduodama didžiuosiuose prekybos tinkluose ir smulkesnėse prekyvietėse, penktadalis gaminių eksportuojama.

Pernai Lukšių pieninė patyrė 1,4 mln. eurų nuostolį.

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas pernai pieninės bankrotą paskelbė neteisėtu. Bendrovės kreditoriai pernai vasarį nusprendė inicijuoti bankrotą ne teismo tvarka ir paskyrė administratorių.

Šaltinis: BNS
Gudinas -  23 06 14 + MU 2024

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Apklausa
Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
Visos apklausos