Spaudos centras
Kadenciją baigė Valstybinės augalininkystės tarnybos direktorius

Vilnius. Šią savaitę kadenciją baigė Valstybinės augalininkystės tarnybos direktorius Sergejus Fedotovas. Pradėjęs dirbti 2014 m., jis šiai įstaigai vadovavo dvi kadencijas.
Laikinai įstaigai vadovaus vienas iš direktoriaus pavaduotojų.
Pernai inicijuotas konkursas į įstaigos vadovo pareigas neįvyko. Anot Žemės ūkio ministerijos, ji stengsis, kad naujasis konkursas įvyktų kuo greičiau. Tikimasi, kad jis bus surengtas vasario viduryje.
„Iš būsimo vadovo tikimės lyderystės, modernios tarnybos valdysenos išmanymo, aukščiausių skaidrumo ir socialinio dialogo standartų laikymosi, gebėjimo sutelkti kolektyvą bendram tikslui“, – sakė žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas.
Šaltinis: ŽŪM
Taip pat šia tema skaitykite
-
Nuo kitų metų nebelieka laikino žemės naudojimo
2026-06-10 -
„Vilvi Group“ šiemet tikisi auginti pajamas iki 430 mln. eurų
2026-06-04 -
Įregistruoti nauji produktai kovai su augalų ligomis ir piktžolėmis
2026-06-03
Skaitomiausios naujienos
-
Kinai ruošia smūgį pasaulinei technikos rinkai
2026-05-18 -
Siūloma apmokestinti apleistą pensininkų žemę
2026-05-12 -
Koronos virusas persikelia į žemės ūkį
2026-05-22



(0)