


Vilnius. Žemės ūkio ir didmeninės prekybos įmonė „Agrokoncernas“ iš žemės ūkio ir maisto inovacijų dirbtuvės „ART21“ nusipirko tiksliosios žemdirbystės mažmeninį verslą „AgroSmart ūkiams 2.1“.
„Agrokoncerno“ direktorius Edgaras Šakys teigė, kad įrankis leis vystyti modernius augalininkystės ūkius.
Jis pabrėžė, kad dirbant sparčiausiai technologinę pažangą kuriančiame agrosektoriuje svarbu ne tik ūkininkams teikti mokslo žiniomis pagrįstas rekomendacijas, bet ir tobulinti bei patiems kurti produktus ateities žemės ūkiui.
„Tai aktualu žemės ūkio gamybos resursų nustatymui, jų taupymui, savalaikių sprendimų priėmimui ir jų įgyvendinimui. Produkcija, užauginta naudojant tvarius sprendimus, sveikesnė ir reikalauja mažiau investicijų“, – pranešime sakė E. Šakys.
„ART21“ toliau lieka žaliavų apskaitos „AgroSmart“ savininkė, tiekėja ir vystytoja grūdų supirkėjams, trąšų pardavėjams, logistikos valdytojams ir uostams.
Taip pat šia tema skaitykite
-
Kvapų sklaidą matuos visą parą
2025-07-08 -
„Scandagra“ investuoja į naują projektą Kėdainiuose
2025-07-03 -
Žemės ūkio duomenų centrui grąžintas valstybės įmonės statusas
2025-06-27
Skaitomiausios naujienos
-
Už netvarkingus riboženklius – baudos
2025-07-04 -
Kanadietiški traktoriai pakeliui į Europos rinką
2025-07-07 -
Daugiamečių pievų atkurti nereikės
2025-07-03
(0)