Žurnalas „Mano ūkis“ - jūsų planšetiniame kompiuteryje ir išmaniajame telefone
2014-01-06

Kaunas. „Mano ūkio" redakcija pristato skaitytojams elektroninę žurnalo versiją. Nuo šiol žurnalą „Mano ūkis" galima parsisiųsti į mobilųjį įrenginį ir skaityti jį bet kurioje vietoje, bet kuriuo laiku ir nepriklausomai nuo internetinio ryšio buvimo – parsisiųstas žurnalas ir jo archyvas visada bus po ranka.

Norintiems įsigyti elektroninę žurnalo versiją nereikia ieškoti parduotuvių ir spaudos kioskų. Tereikia „Google play" interneto svetainės play.google.com/store/apps paieškos langelyje įrašyti žurnalas Mano ūkis  arba naršyklėje įrašyti adresą https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dizi.manoukis ir parsisiųsti į planšetinį kompiuterį ar išmanųjį telefoną „Mano ūkio" programėlę bei ją įdiegti.

Parsisiųstieji žurnalai išsisaugo jūsų įrenginyje, todėl juos bet kur ir bet kada, net ir nesant internetinio ryšio.

Elektroninė žurnalo versija visiškai atitinka spausdintinę. Skaitytojai jau turi galimybę įsigyti naujausią 2014 metų numerį bei visus 2013 metų žurnalo archyvinius numerius. Skaitytojams apsispręsti padės nemokama žurnalo turinio peržiūra.

Ši naujovė papildo kitas paslaugas - straipsnių parsisiuntimą pdf formatu į kompiuterį bei išmaniesiems įrenginiams baigiamą pritaikyti manoūkis.lt interneto svetainės versiją.

Taip atrodo žurnalas „Mano ūkis“ jūsų planšetiniame kompiuteryje:

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 20.05.14

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kas, Jūsų nuomone, labiausiai lemia žemės ūkio paskirties sklypų kainą?
Orai