Basf A1 12 09 23 Basf 2023 09 08 m1
Rinka
Tapo žinoma vieno didžiausių agroversle sandorio kaina

Vilnius. Žemės ūkio investicijų bendrovė „Linas Agro Group“ už žemės ūkio produktų perdirbimo ir maisto gamybos grupę „KG Group“ sumokėjo 73,469 mln. eurų, nurodoma antradienį paskelbtoje įmonės 2020–2021 finansinių metų ataskaitoje. 

Joje teigiama, jog liepą-rugpjūtį bendrovė „KG Group“ įsigijimui iš SEB, „Swedbank“, ir „Luminor“ bankų pasiskolino 46,29 mln. eurų.

Iki šiol „Linas Agro Group“ neskelbė nei sandorio vertės, nei paskolos sumos. Įmonės vadovas Darius Zubas, kuris rugpjūtį buvo paskirtas ir naujosios „KG Group“ valdybos pirmininku, kiek anksčiau yra sakęs, jog tai vienas didžiausių sandorių Lietuvos istorijoje.

Bioversija 23 09 01 m7

Anot „Linas Agro Group“, per 12 mėnesių tikimasi baigti įsigytų įmonių tikrųjų verčių vertinimą.

Liepos viduryje „Linas Agro Group“ užbaigė Tautvydo Barščio kontroliuotų įmonių „Kauno grūdai“, Kaišiadorių paukštynas, Vilniaus paukštynas ir su jomis susijusių bendrovių įsigijimo sandorį .

Juo bendrovė įsigijo kontrolinius akcijų paketus 34 paukštininkystės, grūdų, miltų, greitai paruošiamų produktų gamybos, pašarų ir premiksų gamybos, veterinarijos preparatų prekybos įmonėse, veikiančiose Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Baltarusijoje, Rusijoje ir Nyderlanduose.

BNS, MŪ inf.

  Gudinas - 23 06 14
  Bayer 2023 08 21

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kaip vertinate saugomų teritorijų žemėlapius?
  Visos apklausos