Basf 22 07 19 Lytagra 22 07 04
Rinka
Tapo žinoma vieno didžiausių agroversle sandorio kaina

Vilnius. Žemės ūkio investicijų bendrovė „Linas Agro Group“ už žemės ūkio produktų perdirbimo ir maisto gamybos grupę „KG Group“ sumokėjo 73,469 mln. eurų, nurodoma antradienį paskelbtoje įmonės 2020–2021 finansinių metų ataskaitoje. 

Joje teigiama, jog liepą-rugpjūtį bendrovė „KG Group“ įsigijimui iš SEB, „Swedbank“, ir „Luminor“ bankų pasiskolino 46,29 mln. eurų.

Iki šiol „Linas Agro Group“ neskelbė nei sandorio vertės, nei paskolos sumos. Įmonės vadovas Darius Zubas, kuris rugpjūtį buvo paskirtas ir naujosios „KG Group“ valdybos pirmininku, kiek anksčiau yra sakęs, jog tai vienas didžiausių sandorių Lietuvos istorijoje.

Bioversija 22 02 02

Anot „Linas Agro Group“, per 12 mėnesių tikimasi baigti įsigytų įmonių tikrųjų verčių vertinimą.

Liepos viduryje „Linas Agro Group“ užbaigė Tautvydo Barščio kontroliuotų įmonių „Kauno grūdai“, Kaišiadorių paukštynas, Vilniaus paukštynas ir su jomis susijusių bendrovių įsigijimo sandorį .

Juo bendrovė įsigijo kontrolinius akcijų paketus 34 paukštininkystės, grūdų, miltų, greitai paruošiamų produktų gamybos, pašarų ir premiksų gamybos, veterinarijos preparatų prekybos įmonėse, veikiančiose Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Baltarusijoje, Rusijoje ir Nyderlanduose.

BNS, MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ar Lietuvos žemės ūkis geba prisitaikyti prie klimato kaitos?
Visos apklausos