Lietuviškiems ekologiškiems produktams – galimybė patekti į Kinijos rinką
2017-08-17

Kaunas. Lietuvos gamintojai ekologiškus maisto produktus galės tiekti į Kiniją, jei šios šalies institucija pripažins, kad jie yra tinkami. Ekologiškų ir išskirtinės kokybės žemės ūkio produktų sertifikavimo įstaiga „Ekoagros" pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Kinijos ekologiško maisto sertifikavimo centru.

„Lietuvos ūkininkams ir gamintojams tai nauja galimybė sertifikuotis pagal Kinijos nacionalinį standartą ir tiekti ekologišką produkciją į Kinijos rinką", - pranešime sakė „Ekoagros" direktorius Antanas Makarevičius.

Gamintojai, norintys sertifikuoti savo produkciją, turės kreiptis į „Ekoagros", atlikus patikrą, kurioje dalyvaus tiek Lietuvos, tiek Kinijos ekspertai, jiems bus išduodami sertifikatai. Perdirbimo procese sertifikuoti reikia visą grandinę - nuo žaliavos iki galutinio produkto, įskaitant visas tarpines grandis.

Vaderstad 12 05

Kinijos ekologiško maisto sertifikavimo centras (COFCC) veikia prie Kinijos žemės ūkio ministerijos ir atsako už ekologinio žemės ūkio plėtros skatinimą ir ekologinio ūkininkavimo sertifikavimą, taip pat už paramą ekologiniam ūkininkavimui, mokymus.

„Ekoagros“, MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kaip vertinate žemdirbių protesto akcijas (kryžių statymo, traktorių važiavimo ir kt.)?
Orai