Basf 22 09 27 22 10 03 Lytagra
Rinka
Lietuviškiems ekologiškiems produktams – galimybė patekti į Kinijos rinką

Kaunas. Lietuvos gamintojai ekologiškus maisto produktus galės tiekti į Kiniją, jei šios šalies institucija pripažins, kad jie yra tinkami. Ekologiškų ir išskirtinės kokybės žemės ūkio produktų sertifikavimo įstaiga „Ekoagros" pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Kinijos ekologiško maisto sertifikavimo centru.

„Lietuvos ūkininkams ir gamintojams tai nauja galimybė sertifikuotis pagal Kinijos nacionalinį standartą ir tiekti ekologišką produkciją į Kinijos rinką", - pranešime sakė „Ekoagros" direktorius Antanas Makarevičius.

Gamintojai, norintys sertifikuoti savo produkciją, turės kreiptis į „Ekoagros", atlikus patikrą, kurioje dalyvaus tiek Lietuvos, tiek Kinijos ekspertai, jiems bus išduodami sertifikatai. Perdirbimo procese sertifikuoti reikia visą grandinę - nuo žaliavos iki galutinio produkto, įskaitant visas tarpines grandis.

Bioversija 22 08 31

Kinijos ekologiško maisto sertifikavimo centras (COFCC) veikia prie Kinijos žemės ūkio ministerijos ir atsako už ekologinio žemės ūkio plėtros skatinimą ir ekologinio ūkininkavimo sertifikavimą, taip pat už paramą ekologiniam ūkininkavimui, mokymus.

„Ekoagros“, MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Kas turėtų sudaryti planuojamo steigti Melioracijos fondo lėšas?
Visos apklausos