Į salotų cechą Babtuose investuoja 3 mln. eurų
2015-12-18

Babtai (Kauno r.). Augant vietiniam vartojimui ir planuojant eksporto plėtrą, daržovių perdirbimo ir didmeninės prekybos bendrovė  „Salpronė“ Kauno rajone pradeda naujo salotų paruošimo cecho statybas, į jas kartu su Ispanijos partneriais investuoja 3 mln. eurų.

Statybas didžiąja dalimi finansuojantys ispanai augina ir perdirba salotas, „Salpronė“ šias daržoves importuoja ir Kauno rajone perdirba bei savo prekės ženklu „Freshness Baltisa“ ir privačiomis etiketėmis per tarpininkus tiekia vietiniam „Horeca“ sektoriui: didžiąją dalį - į „McDonalds“ tinklą bei mažmeninės prekybos centrus, rašo "Verslo žinios".

Babtuose naujas 2 tūkst. kv. m plotą užimsiantis cechas bus pastatytas per metus. Jame bus sukurta daugiau kaip 30 naujų darbo vietų.

Linas agro mob 21 04 01

„Salpronės“ direktorius ir akcininkas Vladislovas Česnauskas sako, kad dar vieną cechą nuspręsta statyti atsižvelgiant į augantį Lietuvos užsakovų apetitą ir atsiveriančių užsienio rinkų paklausą - šįmet planuojamas iki 10 proc. įmonės pajamų augimas, pernai jos sudarė 6,59 mln. eurų.

BNS inf.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kokių rūšių augalų plotus ūkyje šį pavasarį ketinate gerokai padidinti?
Orai