Parodos „Ką pasėsi… 2019“ dalyvių registracija jau eina į pabaigą
2018-12-12

Kaunas. Artėjant Naujiesiems laikas suskubti paruošti ratus vasarai? „Tikrai taip“, - tvirtina didžiausios Baltijos šalyse tarptautinės žemės ūkio parodos „Ką pasėsi… 2019“ organizatoriai, raginantys šiame renginyje savo produktus bei paslaugas norinčias pristatyti įmones nepraleisti registracijos termino. Ypač laukiama nedidelių Lietuvos  įmonių, dėl rezervacijos vietų  neretai susirūpinančių  per vėlai.

Kasmet iki 100 tūkst. lankytojų sutraukiantis tarptautinis renginys Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje (nuo sausio 1 – osios susijungęs su VDU taip vadinsis dabartinis Aleksandro Stulginskio universitetas) vyks ateinančių metų balandžio 4–6 dienomis, tačiau dalyvių registracija į jį baigsis jau sausio 14 d. Vėliau organizatorių laukia atsakingas darbas racionaliai suskirstyti ekspozicijos erdves, kad jos būtų patogios ir parodos lankytojams, ir dalyviams.

Būsima paroda bus išdėstyta trijuose paviljonuose, kurių bendrasis plotas 7200 kv. m, ir 15 ha atvirų aikščių.

Linas agro mob 21 08 02+ bioversija 21 08 02

ASU  Žemės ūkio mokslo ir technologijų parko direktoriaus doc. dr. Virginijaus Venskutonio teigimu, pastarųjų metų tendencijos rodo, jog susidomėjimas parodomis „Ką pasėsi...“ pastebimai auga ir sutalpinti visus norinčiuosius tampa vis sudėtingiau.

„Šiųmetėje parodoje “Ką pasėsi… 2018” dalyvavo apie 300 agroverslo bei kitokių profilių įmonių, neįskaičiuojant smulkiųjų verslininkų ir amatininkų. Ne mažiau dalyvių tikimės sulaukti ir ateinantį pavasarį. Verslo susidomėjimas Lietuvoje vykstančia pavasarine žemės ūkio paroda didėja ir užsienio šalyse - Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Italijoje. Pastaruoju metu mūsų rinka aktyviai domisi  ir Ukrainos agroverslo atstovai. Šiame kontekste itin tikslinga pasirodyti ir neretai drąsos stokojančioms nedidelėms Lietuvos įmonėms, nes joms paroda – puiki priemonė pasireklamuoti bei užmegzti naujų kontaktų su potencialiais partneriais ir klientais”, - neabejoja V. Venskutonis.

ASU, MU inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14 +NMA

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Į ką dažniausiai investuojate ūkio uždirbtą pelną?
Orai