Basf 22 09 27 22 10 03 Lytagra
Renginiai
Parodoje Tokijuje - Lietuvos įmonės

Tokijas. Šiandien Tokijuje atidaryta viena didžiausių Azijos parodų „Foodex Japan 2018", kurioje dalyvauja ir  Lietuvos žemės ūkio ir maisto pramonės įmonės: „Auga group", „Pieno žvaigždės", „Borela", „Žemaitijos pienas", „Gubernija", „Grainmore", „Gardumeli" ir Kėdainių konservų fabrikas,„Vikeda".

Japonijoje viešintis žemės ūkio ministras Bronius Markauskas  planuoja susitikti su Japonijo žemės ūkio ministru Kenu Saito. Be to, Lietuvos ambasadoje Tokijuje organizuojamas Lietuvos ir Japonijos kompanijų atstovų verslo susitikimas.

„Verta domėtis visomis importo į Japoniją galimybėmis. Japonai linkę mokėti brangiau už geresnės kokybės produktus, jeigu jie atitinka lūkesčius. Siekiant įsitvirtinti šios šalies rinkoje bei plėsti eksporto apimtis tikrai verta investuoti laiką ir pinigus", - pranešime spaudai sakė žemės ūkio viceministras Rolandas Taraškevičius.

Bioversija 22 08 31

Šiuo metu Lietuva žemės ūkio ir maisto produkciją eksportuoja į 141 šalį, tačiau prioritetinės rinkos yra Kinija, JAV ir Japonija. Į Japoniją Lietuva gali eksportuoti paukštieną, jautieną ir grūdines kultūras, pernai pieno ir žuvies produktų, kiaušinių ir kitų prekių eksportas padidėjo.

Nuo 2019 metų Japonija ruošiasi panaikinti daugiau nei 90 proc. importo muitų, taikomų ES eksportui.

Šiemet paroda „Foodex Japan 2018" planavo sulaukti 3,3 tūkst. dalyvių iš 80 pasaulio šalių.

BNS, MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Kas turėtų sudaryti planuojamo steigti Melioracijos fondo lėšas?
Visos apklausos