Pagerbti pažangiausi šalies ekologiniai ūkiai
2013-07-09

Molėtai. Alantoje pagerbti šių metų pažangiausi ūkiai ir įmonės, dirbančios ekologinės gamybos srityje. Pagrindiniam vertinimui buvo atrinkta 14 ūkių ir perdirbimo įmonė, o nugalėtojais paskelbti penki iš jų.

Pažangiausio ekologinio ūkio konkursas vyksta nuo 2007 m. Jį rengia Žemės ūkio ministerija kartu su Lietuvos ekologinės žemdirbystės asociacija, VšĮ „Tatulos programa" ir sertifikavimo institucija VšĮ „Ekoagros".

Marijona Lukaševičienė (Ignalinos r. Daugėliškio sen.) pelnė pripažinomą už svajonių ir tikslų įgyvendinimą ekologinės gamybos ūkyje

Pretendentus vertino komisija, sudaryta iš mokslo, gamintojų, ekologinio žemės ūkio visuomenės atstovų. Konkurso „Pažangiausias ekologinis ūkis 2013" nugalėtojais pripažinti: Pranas Patumsis (Anykščių r.) - už pažangą ekologinės gamybos ūkyje; Elvyra Pekarskienė (Molėtų r., Alantos sen.) - už darbštumą vystant ekologišką pienininkystę; Marijona Lukaševičienė (Ignalinos r. Daugėliškio sen.) - už svajonių ir tikslų įgyvendinimą ekologinės gamybos ūkyje; Vytautas Zurba (Biržų r.) - už pasiekimus plėtojant ekologinę augalininkystę, daržininkystę ir sodininkystę; Prienų r. Pakuonio sen. įmonei „Du medu" - už kantrybę ir darbštumą auginant ir perdirbant ekologiškus produktus.

Pagal ŽŪM inf.

Gudinas - mobilioji apacia

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Ką planuojate ūkyje 2020-aisiais?
Orai