Basf 22 07 19 Lytagra 22 07 04
Renginiai
Paaugliškas jubiliejus su kilnia misija

Kėdainiai. Kėdainių krašto ūkininkų sąjunga šiuos metus užbaigė šventiniu jubiliejiniu renginiu. Dešimtųjų organizacijos sukaktuvių proga ūkininkai aukojo lėšas Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centrui.

Renginio svečiai kilniam tikslui paaukojo daugiau kaip 2000 eurų. „Dėkoju visiems, kurie dirbdami savo sunkius darbus, nepamiršta ir šalia esančiųjų", - už prasmingą dovaną dėkojo Kėdainių PSPC direktorė Audronė Rimkevičienė. Už žemdirbių paaukotas lėšas Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro Pediatrijos skyriui bus nupirktos kūdikių svarstyklės.

Tradicinė žemdirbių šventė šįkart turėjo ir daugiau prasmingų akcentų. Be įprastų geriausių bičiulių ir partnerių sveikinimų daug dėmesio skirta žmonėms, kurie prieš dešimt metų ryžosi atkurti krašto ūkininkų sąjungą. Tai - visuomeniški ir aktyvūs ūkininkai Jonas Talmantas, Šarūnas Šiušė, Saulius Dambrauskas, Aušrys Macijauskas ir Virmantas Ivanauskas.

Bioversija 22 02 02

Kėdainių ūkininkai šventė organizacijos atkūrimo dešimtmetį

Sąjungos kūrėjai džiaugėsi, kad prieš dešimtmetį žengė žingsnį suburdami kolegas: „Mūsų sąjunga jau įkopė į paauglišką amžių. Norime, kad organizacijai priklausytų kuo daugiau žemdirbių. Patirtis rodo, kad tik būdami vieningi galime pasiekti norimų tikslų. Ypač džiugina, kad jaunimas įsilieja į į mūsų gretas," - sakė ilgametis Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos pirmininkas Virmantas Ivanauskas.

Kėdainiečiai džiaugėsi, kad tarp kitų rajonų kolegų turi gerą vardą. „Esame gerbiami ir savotiški vėliavnešiai. Ne kartą esame girdėję, kad diktuojame žemdirbiškas madas ir aktyviai stojame ginti bendrų interesų. Esame bendruomenės dalis, tad stengiamės pagal išgalės prisidėti prie gerovės kūrimo", - šventei įsibėgėjus sakė V. Ivanauskas.

Ir nors šie metai žemdirbiams negailėjo išbandymų, šventėje jie nedejavo ir nesiskundė. „Mūsų kasdienybė yra tarsi loterija. Nuolat būna įvairių išbandymų. Mums svarbiausia - kantrus darbas ir jokių papildomų trukdžių'", - sakė Lietuvos ūkininkų sąjungai vadovaujantis kėdainietis Jonas Talmantas.

Šventėje pagerbti ir konkurso „Metų ūkis - 2017" nugalėtojai. Pirmą vietą pasidalino Lietuvos ūkininkų sąjungos pirmininko Jono Talmanto ir jo sūnų Ovidijaus ir Pauliaus ir Pauliaus Pikšrio ūkiai. Antra vieta atiteko Valerijos ir Alberto Petrovičių ūkiui. Trečią vietą konkurse pelnė Augio ir Jolantos Katinų augalininkystė ūkis. O ūkininkams Linai ir Tadui Vičams įteiktas paskatinamasis prizas.

„Kėdainių krašto ūkininkai intensyviai investuoja ir plečia savo ūkius. Ūkininkavimu domisi vis daugiau jaunų žmonių. Organizuodami šį konkursą, pastebėjome, kad daugelio mūsų narių vaikų užaugo padėdami tėvams ūkiuose, vėliau šalia tėvų ūkio įkūrė savo ūkius ir padėdami vieni kitiems sėkmingai ūkininkauja. Tokių puikių pavyzdžių Kėdainių rajone yra ne vienas ir ne keli", - pažymėjo Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos pirmininkas V. Ivanauskas.

Dešimtąjį gimtadienį pasitikusi Kėdainių krašto ūkininkų sąjunga vienija apie 200 narių.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ar Lietuvos žemės ūkis geba prisitaikyti prie klimato kaitos?
Visos apklausos