Naujas „DOJUS agro“ centras Žemaitijoje
2021-04-15

Plungė. Šiandien šalia kelio Plungė-Vėžaičiai atsidarė antras Žemaitijos regione „DOJUS agro“ prekybos ir aptarnavimo centras.

Naujas centras, įsikūręs Nausodžio seniūnijos Varkalių kaime, užima 713 kv. m plotą, jame įrengta šiuolaikiška prekybos salė, atsarginių dalių sandėlis ir serviso patalpos. Visa centro teritorija užima daugiau kaip 4000 kv. metrų.

„Renkantis aptarnavimo centro lokaciją atsižvelgta į tai, kad jį būtų lengva pasiekti įmonės klientams, o darbuotojams leistų greitai ir lengvai organizuoti logistikos procesus pristatant į centrą atsargines dalis bei techniką, tiek ir iš jo gabenant prekes klientams, - pažymėjo „DOJUS agro“ Lietuvos filialo vadovė Diana Tatarūnaitė-Zubenienė.

RVAC 21 09 30

Centro atidaryme dalyvavo „DOJUS group“ generalinis direktorius Donatas Dailidė ir „DOJUS agro“ Lietuvos filialo vadovė Diana Tatarūnaitė-Zubenienė

Serviso salė užima beveik pusę naujojo prekybos ir aptarnavimo centro ploto – 324 kv. m. Vienu metu joje gali būti remontuojami 6-7 traktoriai. 300 kv. m užima prekybos salė ir atsarginių dalių sandėlis, kurio asortimentą sudaro beveik 2000 skirtingų pozicijų dalys.

„DOJUS agro“ buvo ne vien šio projekto koncepcijos rengėja, bet dalyvavo ir jo projektavimo bei vystymo procese. Pastato savininkė ir statytoja – Plungės rajono kompanija, kurios patalpose įkurtas naujasis „DOJUS agro“ centras, sėkmingai įgyvendino projektą, nepaisant pailgėjusių statybos, baldų ir įrengimų tiekimo terminų.

Bendrai Žemaitijos regioną nuo šiol aptarnaus net 35 įvairaus profilio „DOJUS agro“ specialistai, iš 20 – serviso srityje.

Naujasis centras jau 22-asis visoje „DOJUS“ įmonių grupėje, kuri veiklą vysto Lietuvoje, Latvijoje, Baltarusijoje bei Kaliningrado srityje.

Parengta bendradarbiaujant su „DOJUS agro“

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14 +NMA

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Į ką dažniausiai investuojate ūkio uždirbtą pelną?
Orai