„Mano ūkio“ darbas įvertintas medaliu
2014-10-02

Akademija (Kauno r.). Parodų „Sprendimų ratas" medalių aruodas šiais metais pasipildė dar penkiais. Tarp šiųmečių medalininkų - redakcija „Mano ūkis", pelniusi apdovanojimą už video filmų ciklą „Mano miškas" portale manoukis.lt.

Pasak parodos eksponatų vertinimo komisijos pirmininko prof. dr. Egidijaus Šarauskio, video filmų ciklas „Mano miškas" yra sukurtas profesionaliai, naudotinas ir kaip mokomoji priemonė miškininkystės studentams. Videofilmų redaktorė - Julija Petrošiūtė.

Dojus agro 19 09 10

Redakcijos „Mano ūkis“ stendas pasipuošė parodos medaliu. Iš kairės: dizainerė ir fotografė Lina Mockevičienė, augalininkystės redaktorė Jurgita Zaleckienė, vyriausioji redaktorė Danguolė Skarbalienė, reklamų redaktorė Jolanta Bulotienė, vadybininkė Dangerūta Šakalienė

Kiti parodos medalininkai - tai Raseinių miškų urėdija, pelniusi apdovanojimą už atsakingą požiūrį į miško apsaugą ir aktyvų dalyvavimą parodose „Sprendimų ratas", UAB „Rovaltra" - už traktorių Valtra T213 su Suokone miškų frezeriu MERI MJS 241STG, redakcija „Ūkininko patarėjas" - už interneto svetainę ukininkopatarejas.lt, UAB „August ir Ko" - už biologinio valymo įrenginį AT.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kaip vertinate Lietuvos žemės ūkio plėtrą, atsižvelgdami į 15 metų narystę Europos Sąjungoje?
Orai