Gyvų technikos parodų trūkumą kompensuoja virtualios
2021-04-09

Londonas. Nuo šiandien norintieji susipažinti su Case IH, New Holland, Steyr naujovėmis, sužinoti žemės ūkio ir rinkų tendencijas ar pabendrauti su prekės ženklo specialistais kviečiami užsukti į virtualią parodą „Youniverse“, kuri veiks 2021 m. balandžio 9–18 dienomis.

Nuolat besikeičianti epidemiologinė situacija sutrikdė tradicinių žemės ūkio technikos parodų organizavimą. Tad Case IH, New Holland, Steyr ir kitus prekės ženklus jungianti „CNH Industrial“ susisiekti ir pabendrauti su verslo partneriais, pasaulio ūkininkais ir plačiąja visuomene bando naujovišku būdu. 

Koncernas skelbia, kad „Youniverse“ – pirmoji skaitmeninė žemės ūkio mašinų paroda, kurioje net bus galima virtualiai pramogauti. Nemokama registracija į parodą – youniverse.cnhindustrial.com  platformoje.

RVAC 21 09 30

Kiekvienas prekės ženklas priims virtualius lankytojus savo ekspozicijose ir pristatys svarbiausias naujoves,  naudojant specialias 3D programas. Pavyzdžiui, „Case IH“ didžiausią dėmesį skirs naujausiems įmonės produktams – Quadtrac AFS Connect ir Puma CVXDrive traktoriams, taip pat Axial-Flow kombainams ir stačiakampių ryšulių presams LB436 HD

„Steyr“ atskleis visas Absolut CVT ir Impuls CVT  traktorių subtilybes.

Virtualioje „New Holland“ ekspozicijoje bus daugiau kaip 20 mašinų, tarp kurių nemažai apdovanojimų pelnę stačiakampių ryšulių presai Big Baler 1290 Packer, javų kombainai CH7.70 Crossover Harvesting ™“, traktoriai T6160 Dynamic CommandTM,naujieji ratiniai krautuvai W170D. Lankytojai taip pat galės apžiūrėti kombainą rekordininką CR10.90 Revelation, sunkiasvorį T7.315 ir artimiausiu metu klientus pasieksiantį biometanu varomą T6.180 Methane Power.

Per specialius internetinius televizijos kanalus bus transliuojami seminarai, interviu su įvairiais pašnekovais – įmonių ekspertais, pirmaujančių žemės ūkio institucijų, tokių kaip CEMA (Europos žemės ūkio mašinų gamintojų asociacija), DLG (Vokietijos žemės ūkio draugija) ir žemės ūkio maisto produktų pramonės atstovais.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14 +NMA

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Į ką dažniausiai investuojate ūkio uždirbtą pelną?
Orai