„Agrovizija“ perkeliama į kitus metus
2021-04-13

Vilnius. Tarptautinė žemės ūkio technologijų paroda „Agrovizija 2021“ perkeliama į 2022 metus, nusprendė organizatoriai.

Koronaviruso pandemija sutrikdė ilgametę tradiciją – vasaros pradžioje agroverslo specialistams ir ūkininkams susirinkti į žemės ūkio technologijų parodą. Šalyje išliekant didelei COVID-19 plitimo grėsmei ir atsižvelgiant į šalies mastu taikomas prevencijos priemones, „Agrovizija“ šiemet nevyks.

„Tai sunkus sprendimas. Labai apmaudu, kad dėl susiklosčiusios situacijos neįvyks visam šalies agrosektoriui ir žemės ūkio mokslui svarbus renginys, į laukus prie Akademijos, Kėdainių rajone, sukviečiantis tūkstančius lankytojų. Tačiau žmonių sveikata svarbiausia.

Linas agro mob 21 08 02+ bioversija 21 08 02

Organizatoriai artimiausiu metu susisieks su parodos dalyviais dėl šalių sutartinių įsipareigojimų vykdymo suderinimo“, – sako Lietuvos augalų apsaugos asociacijos vadovė Zita Varanavičienė.

Parodos organizatoriai kviečia apie tvarų ūkininkavimą, racionalų dirvožemio naudojimą, inovatyvius sprendimus žemės ūkyje diskutuoti liepos 1 d. vyksiančiame virtualiame diskusijų forume „Daugiau su mažiau“, kuriame bus kalbama apie įvairių žemdirbystės technologijų efektyvumą ir perspektyvumą.

MŪ inf.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Ar jus tenkina šio sezono kviečių ir rapsų supirkimo kainos?
Orai