Tiekimo problemos trikdo didžiųjų greitojo maisto įmonių darbą
2021-08-25
pixabay.com nuotr.

Londonas. Daugelyje Jungtinės Karalystės regionų „McDonald`s“ tinklas dėl tiekimo grandinių problemų nustojo prekiauti pieno kokteiliais ir gėrimais buteliuose, antradienį pranešė JAV greitojo maisto milžinė.

Naujienų agentūrai AFP atsiųstame pareiškime bendrovė teigė, kad „kaip ir dauguma mažmenininkų, šiuo metu susiduria su tam tikromis tiekimo grandinių problemomis“, o „į butelius išpilstyti gėrimai ir pieno kokteiliai laikinai nepasiekiami“ tinklo filialuose Anglijoje, Škotijoje ir Velse.

„McDonald`s“ atstovas spaudai teigė, kad bendrovė stengiasi išspręsti problemą „kuo greičiau“.

Linas agro mob 21 08 02+ bioversija 21 08 02

Tuo tarpu Pietų Afrikos Respublikos greitojo maisto tinklas „Nando“ praėjusią savaitę pranešė nebegalintis gauti pakankamai vištienos ir turi uždaryti apie 50 restoranų Jungtinėje Karalystėje, paaiškindamas kilusias problemas tiekėjų darbuotojų trūkumu ir sunkvežimių vairuotojų skaičiaus sumažėjimu.

Dėl koronaviruso protrūkių ir galimų kontaktų izoliavimo taisyklių kai kuriems maisto gamintojams pritrūko darbuotojų, o darbuotojų ir sunkvežimių vairuotojų trūkumas susijęs ir su „Brexit`u“, nes liko mažiau darbuotojų iš ES.

Kitas greitojo maisto tinklas KFC rugpjūčio 11 dieną tviteryje paskelbė, kad dėl „sutrikimų“ kai kurie produktai bus nepasiekiami, o pakuotė skirsis nuo įprastos.

AFP-BNS inf.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Į ką dažniausiai investuojate ūkio uždirbtą pelną?
Orai