Basf 20 03 23 Basf 2023 03 20 m1
Pasaulyje
Rusijos komunistams šalies Prezidento rinkimuose atstovaus braškininkystės ūkio vadovas

Maskva. Rusijos Prezidento rinkimuose, kurie vyks kovo 18 dieną, dalyvauti atsisakė ilgametis komunistų partijos vadovas Genadijus Ziuganovas.Vietoj jo iškelta mažai žinomo Maskvos apskrities V. Lenino vardo žemės ūkio įmonės direktoriaus Pavelo Grudinino kandidatūra.

Bendrovės oficialiame tinklalapyje pristatoma pagrindinė ūkio veikla - braškininkystė. Šiais metais buvo surinkta 1000 tonų braškių. Šis ūkis yra vienas iš žinomiausių  ūkių Rusijoje.

Be uogų ūkyje auginamos daržovės, bulvės, kurių vidutinis derlingumas - 430 centnerių iš hektaro. Ūkyje laikomų karvių vidutinis metinis primilžis, kaip teigiama tinklalapyje,  yra 8 100 litrų pieno iš karvės.

Akcininkų sprendimu, nors ūkis ir pelningas, bet dividendai nemokami - visas pelnas skiriamas darbuotojų socialinei gerovei ir darbo užmokesčiui didinti.

Bioversija 23 01 16 + Agrokoncernas 23 02 06

Nepriklausomi politologai teigia, jog  ir ši kandidatūra yra suderinta su Kremliumi, kuris bijo, kad kaimo teritorijose gyvenantys žmonės bus pasyvūs ir neateis į rinkimų apylinkes. Taip buvo surastas „žmogus, kuris išmano gyvenimą kaime".  P. Grudininas garsiai kritikuoja dabartinę žemės ūkio politiką, teigdamas, kad Rusijai pavyzdžiu galėtų būti Kinija.

Nepriklausomi ekonomistai tvirtina, kad uždarosios  akcinės bendrovės „V. Lenino ūkis" sėkmės pagrindinis šaltinis ne gamyba, o žemės nuoma, nes ūkis yra prie pat Maskvos.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ar reikėtų riboti žemės ūkio paskirties žemės įsigijimą?
Visos apklausos