Izraelis ruošiasi uždrausti gyvų gyvūnų importą
2018-07-19
nuotr. shutterstock.com

Tel Avivas. Gyvų gyvūnų importą draudžiančio įstatymo projektą remia Izraelio ministras pirmininkas Benjaminas Netanjahu. Priėmus įstatymą, skersti skirtų gyvūnų, įskaitant avis, veršelius, įvežimas į šalį turės būti palaipsniui mažinamas, o galiausiai nutrauktas.

Kitaip tariant, Izraelis nustos importuoti gyvus gyvūnus iš Australijos ir Europos, jei šalies parlamentas priims naują Vyriausybės pasiūlytą įstatymą.

Dėl prastų gyvūnų gabenimo sąlygų Izraelio vyriausybė ketina palaipsniui atsisakyti gyvulių importo praktikos, mažindama importo apimtis 25 proc. per metus, praneša „JewishNewsSyndicate“.

Linas agro mob 21 08 02+ bioversija 21 08 02

Siūlymas atsisakyti gyvų gyvūnų importo buvo inicijuotas po skandalo, kai pakeliui iš Australijos į Artimuosius Rytus žuvo tūkstančiai avių. Liepos pradžioje 228 advokatai pasirašė peticiją, kurioje ragino nutraukti gyvų gyvūnų įvežimą. Gegužę 60 vyresniųjų rabinų pasirašė laišką, kuriame pabrėžė, kad nei judėjų tikėjimas, nei žmogaus moralė neturi leisti tokio žiauraus elgesio su gyvūnais.

Šiemet šalies sostinėje vyko akcijos prieš gyvų veršelių ir ėriukų importą iš Australijos ir Europos skerdimui Izraelyje.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14 +NMA

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Į ką dažniausiai investuojate ūkio uždirbtą pelną?
Orai