Basf A1 12 09 23 Basf 2023 09 08 m1
Pasaulyje
IT specialistų atleidimai – galimybė žemės ūkiui
Asociatyvi freepik.com nuotr.

Kalifornija. Stambūs JAV žemės ūkio įrangos ir technikos gamintojai, tarp kurių yra ir „Deere“, bando privilioti Silicio slėnio technologijų darbuotojus, kuriuos užklupo atleidimų banga.

Vakarų pakrantėje įsikūrusių technologijų įmonių („Amazon“, „Microsoft“, „Meta Platforms Inc“ ir kt.) atleidimai sutapo su tuo, kad žemės ūkio technikos įmonės „Deere & Co“ ir „CNH“ padidino investicijas į dirbtinį intelektą ir tokius tiksliosios žemdirbystės produktus, kaip tikslusis tręšimas. Mat per COVID-19 pandemiją minėtos įmonės neapgalvotai samdė daugybę darbuotojų, kad pelnytųsi iš socialinių tinklų ir pirkimų internetu.

Korporacijos, siekdamos pritraukti technologijų darbuotojus, stengiasi pasiūlyti visa, kas geriausia: leidžia dirbti iš namų (pvz., įmonėje „Deere“ toks darbas tampa vis dažnesnis), įrengia miesto biurus, primenančius Silicio slėnio technologijų miestelį, aprūpina užkandžiais.

Bioversija 23 09 01 m7

„CNH“ pernai pasamdė daugiau nei 350 inžinierių. Kai kurie iš jų anksčiau dirbo „Amazon“ ir „Microsoft“. Pasak šaltinių, „CNH“ tikisi išleisti daugiau nei 1,4 mlrd. JAV dolerių tyrimams ir plėtrai 2023 metais.

Teksase įsikūrusi „Caterpillar Inc.“ taip pat labai stengiasi įdarbinti technologijų talentus. Naujų kompiuterių mokslo ir programinės įrangos inžinerijos sričių darbuotojų 2022 m. padaugėjo 30 proc., palyginti su praėjusiais metais.

Siekdama paskatinti įsidarbinti jų įmonėje, praėjusį mėnesį „Caterpillar“ pirmą kartą Las Vegase dalyvavo kasmetinėje technologijų parodoje „Consumer Electronics Show“. „Deere“ taip pat ten buvo ir bandė įdarbinti naujus talentus.

Laisvi technologijų talentai gali suteikti labai reikalingų žinių žemės ūkio įrangos gamybai, padėti transformuoti pramonę naudojant daugiau dirbtinio intelekto ir automatizavimo.

Šaltinis: manoūkis.lt inf.
  Gudinas - 23 06 14
  Bayer 2023 08 21

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kaip vertinate saugomų teritorijų žemėlapius?
  Visos apklausos