Aleksandro Stulginskio universitete - naujos auditorijos
2017-03-09

Akademija (Kauno r.). Aleksandro Stulginskio universitete atidarytos net dvi mecenatų lėšomis naujai renovuotos auditorijos. Naujosios jaukios auditorijos skirtos dviejų universiteto fakultetų - Agronomijos bei Žemės ūkio inžinerijos - studentams.

Atnaujintose ASU auditorijose studentai galės naudotis naujomis vaizdinėmis mokomosiomis priemonėmis, dovanotu projektoriumi bei kompiuteriu. Tai - prieš dešimtmetį prasidėjusios ASU ir bendrovės, vienos iš universiteto mecenatų, „Dotnuva Baltic" bendradarbiavimo rezultatas.

„Smagu, kad yra įmonių ir jų vadovų, kurie į verslo misiją žiūri plačiai. Dėmesys mokslui ir studijoms - puikus verslo, mokslo ir studijų partnerystės pavyzdys, juk verslo sėkmė nemaža dalimi priklauso nuo žinių, kurią jos gauna iš mūsų mokslininkų ir absolventų, o eidamas kartu su verslu auga ir mokslas," - kalbėjo ASU rektorius Antanas Maziliauskas.

Tuo tarpu „Dotnuva Baltic" generalinis direktorius Darius Jaloveckas tikino, kad bendrovei rūpi Lietuvos žemės ūkio ateitis tad siekiama savo parama prisidėti, kad ateities specialistai būtų rengiami aukšto lygio universitete, kuris šiais laikais neįsivaizduojamas be naujausių technologijų, kvalifikuotų dėstytojų, bet taip pat - be patogių, modernių auditorijų.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Ką planuojate ūkyje 2020-aisiais?
Orai