Bankrutuojanti Rietavo įmonė kol kas dirba
2021-02-03
Asociatyvi pixabay.com nuotr.

Vilnius. Finansinių problemų turinčio verslininko Vidmanto Kučinsko valdomos bendrovės „Arvi ir ko“ grupės įmonei „Rietavo veterinarinė sanitarija“, skelbia BNS, iškelta bankroto byla.

„Rietavo veterinarinės sanitarijos“ įsipareigojimai kreditoriams 2020-ųjų liepos pabaigoje siekė 16,879 mln. eurų, ši skola nėra grąžinta ir viršija bendrovės ilgalaikio turto vertę, todėl ji yra nemoki ir negali vykdyti prievolių.

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) Gyvūnų sveikatingumo ir gerovės skyrius vyriausiasis veterinarijos gydytojas-valstybinis veterinarijos inspektorius Ježi Šubelko portalui manoukis.lt teigė, kad įmonė tebėra registruota VMVT ir veikia – priima iš ūkininkų gaišenas ir kitus šalutinius gyvūninius produktus (ŠGP).

Linas agro mob 21 08 02+ bioversija 21 08 02

„Kaip bus toliau vykdoma įmonės veikla, tikimės gauti paaiškinimus iš pačios įmonės. Jokių prašymų dėl veiklos stabdymo, nei klientų skundų nesame gavę“, - sakė J. Šubelko.

Jeigu „Rietavo veterinarinė sanitarija“ vis tik užsidarytų, alternatyva yra – VMVT leidimą surinkti gaišenas jau turi UAB „Tvari energija“, kuri turi įrengusi tam reikalingas patalpas ir technologijas Elektrėnų savivaldybėje. J. Šubelko tikisi, kad, esant poreikiui, gali atsirasti ir daugiau tokių įmonių.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14 +NMA

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Į ką dažniausiai investuojate ūkio uždirbtą pelną?
Orai