Basf 22 09 27 22 10 03 Lytagra
Gyvenimas toks...
ŽŪM kanclerė – Vilija Vervečkienė

Vilnius.  Žemės ūkio ministerijos kanclere ketvirtadienį pradėjo dirbti Vilija Vervečkienė, pakeitusi sausį atsistatydinusią Dalią Miniataitę.

„V. Vervečkienė yra sukaupusi daug vadovavimo patirties, kuria dalinasi su studentais. Tikiuosi, kad jos profesionalumas padės mums siekti tikslų“, –  teigė žemės ūkio ministras Giedrius Surplys. 

Ekonomikos, vadybos ir verslo administravimo, investicijų valdymo išsilavinimą turinti V. Vervečkienė iki šiol Alytaus kolegijoje dėstė projektų vadybą, ekonomiką, taip pat rengė ir įgyvendino įvairius tarptautinius projektus. Ji taip pat vadovavo Plėtros projektų agentūrai, pranešė ministerija. 

Bioversija 22 08 31

V. Vervečkienės Linkedin paskyroje nurodoma, kad ji yra dirbusi Regioninės plėtros departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Alytaus apskrities skyriaus vadove.

G. Surplys nuo 2017-ųjų pradžios iki jo paskyrimo ministru pernai gegužę buvo už regionų politiką atsakingas vidaus reikalų viceministras. 

2016-ųjų V. Vervečkienės interesų deklaracijoje nurodoma, kad ji yra Alytaus regiono plėtros agentūros dalininkė. Pasak žiniasklaidos, anksčiau ji yra dirbusi Alytaus rajono savivaldybės Ryšių su užsieniu ir investicijų skyriaus vedėja.

Žiniasklaida skelbė, kad D. Miniataitė sausį iš pareigų pasitraukė savo noru, ji paskirta ministerijos vyriausiąja patarėja. 

Ministerijų kancleriai nuo pernai gruodžio yra politinio pasitikėjimo valstybės tarnautojai.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Kas turėtų sudaryti planuojamo steigti Melioracijos fondo lėšas?
Visos apklausos