Žemės ūkio viceministru taps „Pieno tyrimų“ vadovas
2017-04-26

Vilnius. Naujuoju žemės ūkio viceministru bus paskirtas valstybės valdomos pieno sudėties ir kokybės tyrimų bendrovės „Pieno tyrimai" vadovas Saulius Savickis (nuotr.). Jis pakeis nuo ketvirtadienio Maisto ir veterinarijos tarnybai vadovausiantį buvusį viceministrą Darių Remeiką. Tai BNS pranešė žemės ūkio ministras Bronius Markauskas.

„Aš Saulių pažįstu ir žinau jo kompetencijas. Dirbdamas „Pieno tyrimuose", jis yra įgyvendinęs daug idėjų. Pasitikiu juo ir manau, kad jis bus puikus komandos narys", -  sakė ministras.

Saulius Savickis pradės dirbti gegužės 2 dieną. 44-erių metų  „Pieno tyrimų" vadovas  BNS nenorėjo komentuoti naujo paskyrimo, kol nėra pasirašytas ministro įsakymas.

LYTAGRA 19 07 04 mob

S.Savickis „Pieno tyrimams" vadovauja nuo 2003 metų, iki tol jis yra dirbęs Maisto ir veterinarijos tarnybos vyriausiuoju gydytoju, Žemės ūkio kooperacijos ir verslo mokymo centre.

Vyriausybė D.Remeiką praėjusią savaitę paskyrė vadovauti Maisto ir veterinarijos tarnybai - ji be nuolatinio vadovo liko, kai pernai spalį Vyriausybė atleido jos direktorių Joną Milių.

BNS inf.

Gudinas - mobilioji apacia

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Koks bus Lietuvos kaimas 2050-aisiais?
Orai