Žemės ūkio ministras laukia informacijos dėl sulaikyto T. Jakučio
2017-10-18

Vilnius. Žemės ūkio ministras Bronius Markauskas teigia dar laukiantis informacijos apie antradienį sulaikytą Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) Teisės departamento direktorių Tautvydą Jakutį.

„Gavau informaciją iš tarnybos (Specialiųjų tyrimų tarnybos - BNS) ir agentūros (NMA - BNS) vadovas (Erikas Bėrontas - BNS) skambino, bet jis ne Lietuvoje, tai aš savais kanalais nesiaiškinau ir nesiaiškinsiu, lauksiu. (...) Agentūros vadovas sakė, kad yra atliktas toks veiksmas, bet nesakė kodėl - nežinau, ar dėl to, kad nežino, ar dėl to, kad jam pačiam tai naujiena", - BNS sakė B. Markauskas.

Ministras teigė asmeniškai nepažįstantis T. Jakučio ir negalintis vertinti jam pareikštų įtarimų.

„Sakė, kad jis (T. Jakutis - BNS) vakar buvo ministerijoje, aptarinėjo sankcijas. Keista situacija buvo, nes dalyvavo ir STT pareigūnai, šalia vieni kitų sėdėjo, bet aišku, kad ne apie tai kalbėjo. Man nėra su juo tekę bendrauti, negalėčiau pasakyti savo nuomonės", - teigė ministras.

STT antradienį pranešė T. Jakučiui pareiškusi įtarimus dėl prekybos poveikiu ir kyšininkavimo. Daugiau informacijos apie tyrimą teisėsauga neteikia.

BNS inf.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kaip motyvuojate savo ūkio darbuotojus?
Orai