Basf 22 09 27 22 10 03 Lytagra
Gyvenimas toks...
Vyriausybė pritarė ŽŪM pavaldžios įstaigos pertvarkai

Vilnius. Vyriausybė trečiadienį nusprendė, kad Valstybinė gyvulių veislininkystės priežiūros tarnyba bus reorganizuota prijungiant ją prie Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT).

Žemės ūkio ministerija (ŽŪM) pranešime spaudai teigia, kad tokia pertvarka reikalinga siekiant mažinti biudžetinių įstaigų skaičių, optimizuoti jų veiklą ir sumažinti administracinę naštą, tenkančią žemdirbiams. Taip pat siekiama, kad pas gyvulių augintojus lankytųsi mažiau kontroliuojančių organizacijų.

Numatyta, kad gyvulių veislininkystės procesų kontrolę perims VMVT, o teisinį gyvulių veislininkystės priežiūros reglamentavimą vykdys Žemės ūkio ministerija. Planuojama, kad funkcijos bus perduotos nuo lapkričio 1 dienos

Bioversija 22 08 31

Teigiama, kad Valstybinės gyvulių veislininkystės priežiūros tarnybos  turto, teisių bei pareigų perdavimas papildomų valstybės lėšų nepareikalaus, reorganizacijos išlaidoms bus panaudoti šios tarnybos 2018 m. veiklai numatyti valstybės biudžeto asignavimai.

ŽŪM duomenimis, spalio pradžioje Valstybinėje gyvulių veislininkystės priežiūros tarnyboje dirbo 26 darbuotojai. Kontrolės funkcijų vykdymui į VMVT bus perkelta iki 20 etatų.

Tikslesni taupymo rodikliai bus nustatyti patvirtinus reorganizavimo sąlygas ir pakeitus VMVT nuostatus.

ŽŪM, MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Kas turėtų sudaryti planuojamo steigti Melioracijos fondo lėšas?
Visos apklausos