„Pienas LT“ paskirtas naujas generalinis direktorius
2018-05-10

Vilnius. Valdybos sprendimu ŽŪK „Pienas LT“ generalinio direktoriaus pareigas pradeda eiti Mantas Rudaitis. 

M. Rudaitis yra įgijęs magistro laipsnį ISM Vadybos ir ekonomikos universitete. Naujasis generalinis direktorius turi ilgametės patirties  maisto perdirbimo sektoriuje. Iki šiol jis vadovavo UAB „Zujų paukštynui“.

„Stiprindama vadovų komandą kooperatyvo valdyba siekia užtikrinti tolesnę sėkmingą įmonės veiklą, greičiau įveikti iškilusius iššūkius ir įgyvendinti ambicingus verslo planus. Pieno baltymų produktų gamyba turi daug potencialo, todėl pasirinkome stiprų profesionalą, kuris bus atsakingas už įmonės strategijos įgyvendinimą ir tolesnį veiklos vystymą“, - teigia „Pienas LT“ valdybos pirmininkas Naglis Narauskas.

Linas agro mob 21 08 02+ bioversija 21 08 02

„Dėkoju už parodytą pasitikėjimą ir galimybę vadovauti vienai moderniausių Europoje gamyklų. Pasirinkau „Pienas LT“, nes vertinu šią bendruomenę už pasiekimus ir verslo perspektyvas“, - sako „Pienas LT“ generalinis direktorius M.Rudaitis.

Anot jo, darbo prioritetas - kuo geriau išnaudoti šios įmonės verslo ir vertikalios integracijos kooperacijos potencialą, kad būtų įsitvirtinta užsienio rinkose, pateisinti pieno gamintojų lūkesčiai, o įmonė išliktų didžiausiu kooperatyvu pieno sektoriuje Baltijos regione.

„Pienas LT", MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14 +NMA

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Į ką dažniausiai investuojate ūkio uždirbtą pelną?
Orai