Basf 22 09 27 22 10 03 Lytagra
Gyvenimas toks...
Lėšų naujiems stogams visiems neužteks

Vilnius. Visiems norintiems gauti paramą keičiant asbestinių stogų dangas neužteks lėšų, informavo Nacionalinė mokėjimo agentūra.  

NMA pranešė, kad šiuo metu paraiškos, pateiktos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės ,,Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklos srities ,,Parama investicijoms į visų rūšių mažos apimties infrastruktūra“ veiklą „Asbestinių stogų dangų keitimas“, jau surikiuotos į paraiškų pirmumo eilę.

Sudarius eilę paaiškėjo, kad paramos lėšų užteko daugiau nei dviem trečdaliams pareiškėjų, o ketvirtadaliia  pareiškėjų paramos lėšų užteko iš dalies.

Bioversija 22 08 31

Iš viso gauta 2 150 paraiškų, kuriose bendra paramos suma sudaro beveik 3,8 mln. Eur. Paramos lėšų užteko nuo 50 iki 100 atrankos balų surinkusioms 1 283 paraiškoms – jos dalinsis 2 280 650 Eur paramą.

Po papildomo paraiškų vertinimo paaiškėjo, jog paramos taip pat gali tikėtis dar 102 paraiškos, surinkusios 40 balų ir atitinkančios kriterijų „Pareiškėjas, turi mažametį vaiką (-ų) iki 12 metų (gyvenantį (-čių) kartu su pareiškėju“ (joms bus išskirstyta beveik 178 tūkst. Eur siekianti paramos suma).

 Kitoms 40 balų surinkusioms 539 paraiškoms paramos lėšų užtenka tik iš dalies. Dėl papildomų paramos lėšų šioms paraiškoms raštas jau yra išsiųstas  Žemės ūkio ministerijai.

 MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Kas turėtų sudaryti planuojamo steigti Melioracijos fondo lėšas?
Visos apklausos