Laikinai nušalinta Žuvininkystės tarnybos vadovė
2017-12-05

Vilnius. Žemės ūkio ministras Bronius Markauskas praėjusios savaitės pabaigoje laikinai nušalino Žuvininkystės tarnybos direktorę Indrę Šidlauskienę kol bus baigtas jos veiklos tyrimas.

Žemės ūkio viceministras Artūras Bogdanovas BNS sakė, jog pranešimas apie laikiną nušalinimą I. Šidlauskienei buvo įteiktas pirmadienį, o jos galimai padaryto tarnybinio nusižengimo tyrimas gali užtrukti iki 2 mėnesių.

Žemės ūkio ministerija tiria, ar I. Šidlauskienė tinkamai vykdė su Žuvininkystės tarnybos pertvarka susijusius pavedimus.

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) yra pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl galimo piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi Žuvininkystės tarnyboje neteisėtai priimant asmenis į darbą. Dėl to Žuvininkystės tarnyba patyrė turtinę ir neturtinę žalą, galima turtinė žala siekia apie 45 tūkst. eurų, nurodo teisėsauga.

Ministerija rugsėjį pradėjo Žuvininkystės tarnybos pertvarką - pagrindiniai tarnybos skyriai iki kitų metų pradžios bus perkelti iš Vilniaus į Klaipėdą.

Žuvininkystės tarnyba išduoda leidimus žvejoti Baltijos jūroje, prižiūri žvejybą bei išduoda leidimus supirkti žuvis, išduoda žvejybos laivų liudijimus ir užsiima žuvų veisimu. Tarnyba atlieka ir žuvų ligų bei vandens tyrimus.

BNS inf.

Linas agro mob 21 04 01+ Bioversija 21 04 30
Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14 +NMA

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kaip vertinate virtualius renginius: posėdžius, seminarus, konferencijas, kt.?
Orai