Kukurūzų laukuose Panevėžio rajone - prie stiebų pririšti metalo gabalai technikai gadinti
2017-10-25

Vilnius. Policija aiškinasi, kas Panevėžio rajone, Švaininkų kaime, bendrovei priklausančiuose kukurūzų laukuose, prie stiebų pririšo metalo gabalus, gadinančius bendrovės techniką.

Kaip pranešė Panevėžio apskrities policija, pirmadienį į teisėsaugą kreipęsis 1976 metais gimęs vyras nurodė, kad nuimant kukurūzų derlių, smulkintuvas kartu su kukurūzo stiebu paėmė prie jo pririštą plastikinę žarną, kurios viduje buvo pridėta metalo, dėl ko buvo sulaužyti smulkintuvo smulkinimo peiliai, traiškymo būgnai.

Vėliau smulkintuvą suremontavus ir nuimant tame pat lauke derlių, šio peiliai vėl nupjovė ant stiebo pririštą guminės žarnos gabalą, kurios viduje buvo įkišta armatūra.

RVAC 21 09 30

Antradienį nuimant derlių kitame bendrovei priklausančiame lauke tuo pačiu suremontuotu smulkintuvu, kartu su kukurūzo stiebu vėl buvo paimta prie stiebo pririšta guminės žarnos dalis, kurios viduje buvo įkišta armatūra, smulkintuvas sulaužytas.

Laukuose rasta tarp kukurūzų prikišta armatūros dalių. Sugadintas bendrovės turtas, susmulkintas metalas papuolė į gyvulių pašarus. Nuostolis - 2 tūkst. 200 eurų.

BNS inf. 

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14 +NMA

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kaip motyvuojate savo ūkio darbuotojus?
Orai