Basf 22 09 27 22 10 03 Lytagra
Gyvenimas toks...
Kandidantų vadovauti Mokėjimo agentūrai ir Žuvininkystės tarnybai per akis

Vilnius. Europinę paramą skirstančios Nacionalinės mokėjimo agentūros vadovu nori tapti 17 kandidatų, o į Žuvininkystės tarnybos vadovo postą pretenduoja 18 asmenų.

Naują NMA vadovą tikimasi paskirti gegužę. Ministerija naujo tarnybos vadovo ieško, nes žemės ūkio ministras sausį atleido teisėsaugos tyrime figūruojantį Eriką Bėrontą. Pastarasis atleidimą apskundė teismui.

Žuvininkystės tarnybos vadovo ieškoma, sausį atleidus teisėsaugos akiratyje figūruojančią beveik trejus metus tarnybai vadovavusią Indrę Šidlauskienę.

Bioversija 22 08 31

Praėjusiais metais tarnybą buvo nuspręsta perkelti į Klaipėdą. I. Šidlauskienė nesutiko persikelti, be to, ji nuo gruodžio buvo laikinai nušalinta nuo vadovės pareigų, ministerijai tiriant, ar ji tinkamai vykdė su tarnybos pertvarka susijusius pavedimus. I. Šidlauskienė teismui yra apskundusi savo atleidimą.

Žuvininkystės tarnyba išduoda leidimus žvejoti Baltijos jūroje, prižiūri žvejybą bei išduoda leidimus supirkti žuvis, taip pat išduoda žvejybos laivų liudijimus ir užsiima žuvų veisimu.

BNS, MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Kas turėtų sudaryti planuojamo steigti Melioracijos fondo lėšas?
Visos apklausos