Kandidantų vadovauti Mokėjimo agentūrai ir Žuvininkystės tarnybai per akis
2018-03-05

Vilnius. Europinę paramą skirstančios Nacionalinės mokėjimo agentūros vadovu nori tapti 17 kandidatų, o į Žuvininkystės tarnybos vadovo postą pretenduoja 18 asmenų.

Naują NMA vadovą tikimasi paskirti gegužę. Ministerija naujo tarnybos vadovo ieško, nes žemės ūkio ministras sausį atleido teisėsaugos tyrime figūruojantį Eriką Bėrontą. Pastarasis atleidimą apskundė teismui.

Žuvininkystės tarnybos vadovo ieškoma, sausį atleidus teisėsaugos akiratyje figūruojančią beveik trejus metus tarnybai vadovavusią Indrę Šidlauskienę.

Linas agro mob 21 08 02+ bioversija 21 08 02

Praėjusiais metais tarnybą buvo nuspręsta perkelti į Klaipėdą. I. Šidlauskienė nesutiko persikelti, be to, ji nuo gruodžio buvo laikinai nušalinta nuo vadovės pareigų, ministerijai tiriant, ar ji tinkamai vykdė su tarnybos pertvarka susijusius pavedimus. I. Šidlauskienė teismui yra apskundusi savo atleidimą.

Žuvininkystės tarnyba išduoda leidimus žvejoti Baltijos jūroje, prižiūri žvejybą bei išduoda leidimus supirkti žuvis, taip pat išduoda žvejybos laivų liudijimus ir užsiima žuvų veisimu.

BNS, MŪ inf.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Į ką dažniausiai investuojate ūkio uždirbtą pelną?
Orai