Basf 2024 04 24 A1 Basf 2024 04 24 m1
Energetika
Saulės elektrinių rangovų gretas papildė „DOJUS agro“
„DOJUS agro“ saulės elektrinė

Babtai (Kauno r.) Saulės elektrinių rangovų gretas papildė „DOJUS agro“, teikianti šių jėgainių įrengimo paslaugas žemės ūkio ir kitiems subjektams.

„Energijos sąnaudos sudaro vis didesnę kaštų dalį šalia trąšų, technikos ir darbo jėgos išlaidų. Siekiant subalansuoti išlaidas, pajamas ir sąmoningą požiūrį į gamtą, tenka rimtai įvertinti ir energijos sąnaudas.

Mūsų įmonė dar 2013 m. įsirengė saulės elektrinę. Todėl siūlydami saulės elektrinių įrengimą galime ne tik atsakyti į kylančius techninius klausimus, bet ir dalytis patirtimi. Įvertinus šiandienes elektros rinkos kainas, saulės elektrinė atsipirks per 5–7 metus, o pasinaudojus parama atsipirkimo laikas sutrumpėja 1–2 metais“, sako DOJUS įmonių grupės generalinis direktorius Donatas Dailidė.

Bioversija 2024 04 26 m7

Renkantis rangovą saulės elektrinės statybai, svarbu nepasimesti pasiūloje ir įvertinti ne tik kainą, bet ir įmonės specialistų kompetenciją. Tokiuose projektuose ypač reikalingos specialios elektrotechninės žinios, kurios padeda tinkamai įvertinti kliento elektros tinklą ir galimas kliūtis.

„Esame pasiruošę klientus lydėti visais saulės elektrinės projekto įgyvendinimo etapais: nuo išsiaiškinimo ir elektrinės dydžio parinkimo iki pastatymo ir nuotolinės priežiūros.

Veiklos principas – viskas iš vienų rankų. Klientui nereikės atskirai rūpintis projektavimo darbais, ieškoti ekspertizės specialisto ir kt. Mūsų paslauga ne tik padės mažinti klientų veiklos sąnaudas, bet ir leis ūkininkauti tvariau“, – sako „DOJUS agro“ Lietuvos filialo direktorė Diana Tatarūnaitė-Zubenienė.

Šaltinis: manoūkis.lt inf.
  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kaip vertinate dabartinę ūkio finansinę padėtį?
  Visos apklausos