Basf 22 07 19 Lytagra 22 07 04
Aplinka, miškai
Patvirtintas atnaujintas Nacionalinis oro taršos mažinimo planas
Asociatyvi freepik.com nuotr.

Vilnius. Aplinkos ministerijos atnaujintas Nacionalinis oro taršos mažinimo planas papildytas naujomis ir kituose strateginio planavimo dokumentuose nurodytomis žemės ūkio, energetikos, transporto ir pramonės sektoriams skirtomis priemonėmis, kurios padės greičiau sumažinti išmetamų teršalų kiekį ir pagerinti oro kokybę.

Oro taršai amoniaku mažinti žemės ūkio sektoriuje numatyta tobulinti aplinkosauginius reikalavimus subalansuotam organinių ir mineralinių trąšų naudojimui, taip pat teikti finansinę paramą tiems, kurie ūkininkauja ekologiškai ir taiko aplinkai palankius ūkininkavimo metodus.

Naujos priemonės iki 2030 m. padės pasiekti azoto oksidų, amoniako ir nemetaninių lakiųjų organinių junginių kiekio sumažinimo tikslus, kurie mūsų šaliai nustatyti pagal tarptautinius ir Europos Sąjungos teisės aktus.

Bioversija 22 02 02

Pakeistą Nacionalinį oro taršos mažinimo planą per du mėnesius reikės pateikti Europos Komisijai. Jis turės būti peržiūrimas ne rečiau kaip kas ketverius metus ir galės būti koreguojamas ar pildomas, pagal poreikį įtraukiant papildomų priemonių oro taršai mažinti.

Parengta: pagal AM inf.
Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ar Lietuvos žemės ūkis geba prisitaikyti prie klimato kaitos?
Visos apklausos