Basf A1 01 02 24 Basf 01 02 24 m1
Aplinka, miškai
Ąžuolai žaliuos ir Prezidento A. Stulginskio parke

Gegužės 3 d. Vakar (trečiadienį)  pasodintos penkios dešimtys medžių Lietuvos Prezidento Aleksandro Stulginskio garbei skirtame parke. Taip siekiama įamžinti Prezidento atminimą. Įrengti parką A. Stulginskio gimtinėje inicijavo Aleksandro Stulginskio universitetas (ASU), Šilalės rajono savivaldybė ir Aktyvių Kutalių kaimo žmonių bendruomenė.

ASU rektorius Antanas Maziliauskas su fakultetų dekanais ir kitais akademinės bendruomenės nariais, Kutalių kaimo atstovai, Šilalės rajono savivaldybės meras Jonas Gudauskas su darbuotojais ir Kaltinėnų A. Stulginskio gimnazijos direktorius su moksleiviais bendromis jėgomis kasė duobutes, sodino medelius.

Bioversija m7 2024 02 22

 Per 60 žmonių plušo nuo ryto ir pasodino 29 didžialapių liepų alėją, penkis koloninius kadagius, penkis svyruoklinius šermukšnius, tris koloninius ąžuolus, penkias gyvatšakės formos paprastąsias egles ir vieną rojinę obelį.

Ilgalaikis bendradarbiavimas šia iniciatyva nesibaigia - toliau numatyta sutvarkyti svarbius lankytinus objektus, taip pat aptariamos ir mokslinės plėtros, partnerystės galimybės atliekant tyrimus Šilalės r. savivaldybės teritorijoje ir organizuojant seminarus unikalioje Dionizo Poškos Baublių istorinio memorialinio muziejaus komplekso teritorijoje.

2012 metų gegužės 3 dieną pasodinti pirmieji medeliai Prezidento A. Stulginskio parke

MŪ inf.

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kokių priemonių imatės dėl užmirkusių žieminių pasėlių?
  Visos apklausos