„Pieno žvaigždžių“ valdyboje dirbs V. Paškevičius
2018-01-31

Vilnius. Vienos didžiausių šalyje pieno perdirbimo bendrovių „Pieno žvaigždės" valdyboje dirbs parduotuvės „Assorti.lt" vadovas Vitalis Paškevičius.

Trečiadienį jį į valdybą išrinko įmonės akcininkų susirinkimas. V. Paškevičius pakeis iš valdybos pasitraukusį įmonės finansų direktorių Audrių Statulevičių. Jo kaip įmonės valdybos pirmininko įgaliojimai baigėsi sausio pradžioje, atsistatydinimo pareiškimą jis pateikė gruodžio pradžioje.

Valdyboje toliau dirba bendrovės akcininkas Julius Kvaraciejus, iš pareigų besitraukiantis įmonės vadovas ir akcininkas Aleksandras Smaginas, jo brolis Artiomas Smaginas. Taip pat Voldemaras Klovas, Regina Kvaraciejienė, Gžegožas Rogoža.

Šių metų pradžioje „Pieno žvaigždės" pranešė, kad nuo balandžio 30 dienos iš įmonės vadovo pareigų traukias A. Smaginas. Jis tada teigė, kad neketina parduoti turimų įmonės akcijų bei toliau liks valdybos nariu.

59-erių A. Smaginas „Pieno žvaigždėms" vadovauja nuo 2004 metų lapkričio, jo kaip valdybos nario kadencija baigiasi 2020-ųjų balandžio pabaigoje.

„Pieno žvaigždės" įkurtos 1998 metais, susijungus bendrovėms Mažeikių   pieninė  ir „Pasvalio sūriai". Bendrovei taip pat  priklauso Kauno pieninė ir „Panevėžio pienas".

„Pieno žvaigždžių" akcijos kotiruojamos „Nasdaq" Vilniaus biržos Oficialiajame prekybos sąraše.

BNS inf.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Į ką dažniausiai investuojate ūkio uždirbtą pelną?
Orai