Lietuvoje geriausio banko vardą pelnė Šiaulių bankas
2021-04-01

Šiauliai. Prestižinis verslo ir finansų žurnalas „Global Finance“ 28-ąjį kartą išrinko geriausius Centrinės ir Rytų Europos šalių bankus. Lietuvoje geriausio banko vardą pelnė Šiaulių bankas.

„Įvertinimas tarptautiniu lygiu mums yra svarbus, nes didina Šiaulių banko žinomumą ir reputaciją. Dėl pandemijos praėjusieji metai buvo sudėtingi visam finansiniam sektoriui, tad garbingas apdovanojimas parodo, kad net ir nelengvu laikotarpiu galime dirbti sėkmingai bei būti už tai įvertinti“, - pažymėjo Šiaulių banko administracijos vadovas Vytautas Sinius.

Tai ne pirmas prestižinis Šiaulių banko įvertinimas šiais metais. Didžiojoje Britanijoje leidžiamas finansų žurnalas „Global Banking & Finance Review“ Šiaulių banką pripažino geriausiai klientų pasitenkinimą užtikrinančiu banku Lietuvoje „Metų banko vadovu Lietuvoje“ apdovanojimas atiteko V. Siniui.

Beje, pernai lapkritį „Global Finance“ Šiaulių banką pripažino saugiausiu Lietuvoje veikiančiu banku. Šis įvertinimas bankui atiteko jau ketvirtus metus iš eilės.

Pasak „Global Finance“ leidėjo ir redakcijos vadovo Joseph`o D. Giarraput`o, pandemijos iššūkiai turėjo didelę įtaką pasaulio ekonomikai. Dabar ūkio padėtis nuosekliai gerėja ir svarbų vaidmenį atlieka bankų sektorius. „Global Finance“ kasmet išrenka geriausius 150 šalių bankus – atrankos procese apklausiami bankų atstovai, rinkos analitikai ir konsultantai iš viso pasaulio. 

1987 metais įkurto „Global Finance“ tiražas siekia 50 tūkst. kopijų, o žurnalas skaitomas 189 valstybėse. Tikslinė „Global Finance“ auditorija – tarptautinių bendrovių ir finansų institucijų vadovai, atsakingi už investicijas ir strateginius sprendimus.

1992 m. įsteigtas AB Šiaulių bankas – didžiausias lietuviško kapitalo bankas, stabiliai ir nuosekliai augantis finansinis partneris, ypatingą dėmesį skiriantis verslo finansavimo ir vartojimo finansavimo sprendimams. Šiaulių bankas klientus aptarnauja 59 klientų aptarnavimo padaliniuose 37 Lietuvos miestuose. Banko akcijos įtrauktos į NASDAQ biržos Baltijos Oficialųjį prekybos sąrašą.

Pagal Šiaulių banko inf.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kaip motyvuojate savo ūkio darbuotojus?
Orai