Gavo dar vieną užsakymą statyti vėjo parką
2021-08-18

Vilnius. Estijos statybų grupės „Merko Ehitus“ bendrovė „Merko statyba“ už daugiau kaip 4 mln. eurų statys septynių vėjo jėgainių pamatus Jonavos rajone. Įmonė pasirašė sutartį su Danijos atsinaujinančios energetikos kompanijos „European Energy“ bendrove „Potentia industriae“.  

„Merko statybos“ generalinis direktorius Saulius Putrimas sako, kad tai jau penkta šią vasarą įmonės pasirašyta sutartis dėl vėjo jėgainių statybos. Darbus numatoma baigti šių metų ketvirtąjį ketvirtį.

Bendrovė už daugiau kaip 7 mln. eurų taip pat stato 14-kos vėjo jėgainių pamatus Mažeikių rajone – parką vysto „Ignitis grupė“, o jį stato Vokietijos įmonė „Nordex Lithuania“.  

„Merko statyba“, be to, Šilalės rajone už daugiau kaip 15 mln. eurų stato Estijos kompanijos „Enefit“ įmonės „Enefit Green“ 12-kos vėjo jėgainių parką, už daugiau nei 4 mln. eurų – parką Anykščių rajone, kur užsakovė yra Danijos atsinaujinančios energetikos kompanijos „European Energy“ valdoma bendrove „Anykščių vėjas“, bei „E energijos“ grupės įmonės „L-Vėjas“ užsakymu – parką Telšių rajone, darbų vertė viršija 13 mln. eurų. 

BNS inf.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Į ką dažniausiai investuojate ūkio uždirbtą pelną?
Orai