„Biržų žemtiekimas“: Lietuvos ūkininkai moka skaičiuoti
2016-03-29

Permainingi laikai - daugiau galimybių. Panašu, kad toks principas geriausiai paaiškina žemės ūkio technikos ir gyvulininkystės įrangos pardavimų bendrovės „Biržų žemtiekimas" veiklos pokyčius. Nepaisant sumažėjusių žemės ūkio produktų supirkimo kainų ir iššūkių pieno bei miškininkystės sektoriuose, rinkos senbuvis pastaraisiais metais patrigubino serviso komandą ir modernizavo ūkininkų aptarnavimo sistemą. Naują sezoną „Biržų žemtiekimas" pasitinka su staigmena Lietuvos ūkininkams, kuria tikisi patraukti praktiškų ūkininkų dėmesį.

Dengs palūkanas

Vieša paslaptis, jog didelio susidomėjimo šiame sektoriuje sulaukia po derybų su partneriais patvirtintas naujas Deutz-Fahr  žemės ūkio technikos finansavimo modelis. Pagal jį Lietuvos ūkininkai gali operatyviau ir konkurencingomis sąlygomis įsigyti šio gamintojo traktorių arba kombainų.

„Mūsų klientas niekada nemėgo švaistyti laiko. Dabar jam užteks skambučio ir susitikimo. Įsitikinęs, kad mūsų sąlygos priimtinesnės ir kad pasirūpinsime visais reikalingais technikos finansavimo dokumentais, ūkininkas galės sutelkti visą dėmesį tam, kam jo niekada nebūna per daug - savo ūkiui", - teigia „Biržų žemtiekimo" direktorius Saulius Silickas.

Įgyvendinant šį projektą, „Biržų žemtiekimo" partneriais tapo viena iš didžiausių Suomijoje finansų grupių „OP Financial group", kuri pernai buvo pripažinta stipriausiu banku Europoje. Lietuvoje veikianti šios grupės lizingo bendrovė „Pohjola Finance" nuo šiol atsinaujina ir tampa „OP Finance" - partneriu, kuris užtikrins Deutz-Fahr technikos finansavimo konkurencingumą.

Vietoje reklamos - investicijos į aptarnavimą

Modernizuoti savo techniką šalies ūkininkus vilioja ne tik geros kainos. „Biržų žemtiekimo" atstovų teigimu, šiandien pirkėjai, įsigydami naujas ūkio priemones, drąsiai reikalauja ir besąlyginės serviso garantijos:

„Ūkininkai - praktiški žmonės ir puikiai žino, kiek kainuoja, pavyzdžiui, viena diena prastovų: iš čia ir augantis reiklumas, kurį visiškai pateisiname. Šiam tikslui pastaraisiais metais patrigubinome serviso komandą ir nuosekliai investuojame į darbuotojų kvalifikacijos kėlimą. Ypatingą dėmesį skiriame operatyvinėms priemonėms: viskas tam, kad operatyviai pasiektume net ir atokiausius Lietuvos regionus, o kiekvienam nenumatytam atvejui rastume profesionalią išeitį".

Pašnekovai neslepia, kad investicijos į servisą duoda didesnį efektą ir naudą nei, pavyzdžiui, tie patys pinigai, išleidžiami reklamai. Todėl artimiausioje ateityje aptarnavimo sistemos tobulinimą tikimasi išlaikyti skiriamuoju bendrovės bruožu.

Užnugaris

Nepaisant svyravimų rinkoje, pastaraisiais metais „Biržų žemtiekimas" praplėtė augalininkystės, gyvulininkystės bei miškų ūkiams skirtų mašinų asortimentą. Per paskutiniuosius metus produktų spektras papildytas trimis pasauliniais prekių ženklais: profesionalią žolinių pašarų ruošimo techniką tiekiančia „Lely", specializuota dirvos dirbimo agregatų gamintoja „Regent" ir itin sėkmingu mini krautuvų gamintoju „Thaler".

Bendrovė neslepia siekių aprūpinti ūkininkus visa reikalinga technika ir įranga darbams nuo lauko iki fermos: „Mūsų požiūriu, tai pasiekiama ne reklaminiais stendais, o tik nuosekliu darbu. Jaučiame pareigą dar gerokai pasitempti, kad pagrindiniai mūsų ambasadoriai ir toliau išliktų mūsų techniką naudojantys ūkininkai ir žemės ūkio bendrovės, o patys būtume jų tvirtas užnugaris."

Visos „Biržų žemtiekimo" sezono naujienos Lietuvos ūkininkams bus pristatytos parodoje „Ką pasėsi 2016".

Užsakymo nr. 8516

Gudinas - mobilioji apacia

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kaip vertinate Lietuvos žemės ūkio plėtrą, atsižvelgdami į 15 metų narystę Europos Sąjungoje?
Orai