Šienapjūtė 2014: pirmieji startavo suvalkiečiai
2014-05-23

Vilkaviškis. Ketvirtadienį Vilkaviškio rajone prasidėjo šienapjūtė. Drėgmė ir šiluma šįmet pašarams tinkamą žolę užaugino beveik savaitę anksčiau. Ganyklas šienauti pradėjo Virbalio ūkininkas Rolandas Pauža.

Kaip visada vieni iš pirmųjų į laukus išvažiavo Arvydo Šlivinsko ir kartu ūkininkaujančio sūnaus Roko šienpjoviai. Šįmet Pūstapėdžiuose (Šeimenos sen.) ūkininkaujančių Šlivinskų šeimos ūkis ruošiasi pirkti naują presą. Tad laukuose - ne tik darbymetis, bet ir naujų agregatų bandymai. Savo produkciją pristatė ir siūlo ją išbandyti bent kelios firmos.

LYTAGRA 19 07 04 mob

Šlivinskų ūkyje bandomas naujas presas

„Kad tik traktoriai atlaikytų, o presą mes išsirinksime, - sakė ūkio modernizavimo priemonėje dalyvaujantis ir dalį lėšų presui pirkti gavęs A. Šlivinskas. - Svarbu, kad agregatas būtų paprastas naudoti, nesudėtinga būtų jį aptarnauti ir sklandžiai dirbtų bent penkerius metus. Nes ūkyje darbymečiu kiekviena gera diena - aukso vertės".

Į laukus išvažiavo ir paslaugas žemdirbiams teikiančios ŽŪK „Senoji kryžkelė" technika. Šiuo metu jie suka ritinius Alksnėnų kaimo ūkininko Gyčio Vaičikausko laukuose ir Sūduvos kaimo žemdirbio Lino Tamašausko plotuose.

„Šiuo metu ūkininkai šienauja ganyklas, kad galėtų ganyti gyvulius, - sakė ŽŪK vadovas Arvydas Jurgelaitis. - Po geros savaitės pašarų gamyba „įsivažiuos" visu pajėgumu.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Koks bus Lietuvos kaimas 2050-aisiais?
Orai