Žaidimų mėgėjams - virtualios traktorių lenktynės
2012-04-11

Oslas, balandžio 11 d. Norvegijos leidybinė grupė „Ask media" ir žemės ūkio žurnalas „Bedre Gardsdrift" pristato unikalų traktorių žaidimą „Farmorama" iPhone/iPad ir Android sistemoms. Kompiuterinių žaidimų mėgėjams siūloma pasirinkti realių traktorių modelių prototipus ir palenktyniauti skirtingo sudėtingumo trasose.

„Farmoramoje" kaip ir realybėje fortūna šypsosi tiems, kurie pasirenka tinkamą greitį. Anot žaidimo kūrėjų, traktorius lengva valdyti, tačiau pasiekti finišą - tikras iššūkis.

Žaidėjams siūloma rinktis traktorių pagal savo skonį: New Holland, Case IH, Valtra arba Claas. Kiekvienas iš virtualių traktorių modelių turi CVT transmisiją, keturis varomuosius ratus ir kabinos amortizacijos sistemą.

Vaderstad 12 05

Išsirinkus modelį, galima rinktis vieną iš penkių trasų, kuriose netrūksta įvairių kliūčių. Kelią įveikti trukdo rūkas, akmenys, staigūs vingiai ar stačios įkalnės. Lenktynininkams reikia rinkti degalų kanistrus ir taip gauti papildomų taškų. Lenktynių rezultatą galima išsaugoti mobiliajame telefone arba skelbti socialiniame tinklapyje facebook ir taip mesti iššūkį draugams.

Žaidimo kūrėjai įsitikinę, kad traktorių lenktynės gera pramoga ir vaikams, ir suaugusiems.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kaip vertinate žemdirbių protesto akcijas (kryžių statymo, traktorių važiavimo ir kt.)?
Orai