Vėl pasidarbavo žemės ūkio technikos vagys
2018-01-17

Kaišiadorys. Kaišiadorių rajono policijos komisariatas gavo pranešimą, kad iš nuošalėje esančios negyvenamos sodybos pavogtas traktorius ir kita žemės ūkio technika. Žiniasklaidoje pasirodė pranešimai, kad nukentėjo jauna ūkininkė, tačiau policijos duomenimis nukentėjusioji neužsiima žemės ūkio veikla.

Į Kaišiadorių rajono policiją kreipėsi 28 metų moteris, kuri pranešė apie vagystę Kulukiškių kaime. Nukentėjusioji pastebėjo, kad iš jos negyvenamos sodybos ūkinio pastato pavogtas traktorius „YANAMAR F20D", prie kurio buvo prikabinta šienapjovė, keturratis motociklas „Suzuki", žoliapjovė prie traktoriaus ir žoliapjovė „Viking".

Kaišiadorių rajono policijos komisariato viršininkas Ramūnas Grigonis „Mano ūkiui" sakė, kad dingusios technikos paiešką apsunkina tai, jog vagystė galėjo vykti bet kada keturių mėnesių laikotarpiu. „Moteris ilgą laiką nesilankė sodyboje ir negali pasakyti, kada dingo technika. Ji pati tame kaime negyvena", - sakė R. Grigonis.

Prieš kelias savaites brangi technika pavogta Žemaitijoje. Gruodžio 27 d. Šilalės rajone, Krūtilių kaime, iš garažo, sugadinus spyną, pavogtas traktorius „Claas Scorpion 7030", pagamintas 2014 m. Materialinis nuostolis įvertintas 113 tūkst. eurų.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Ką planuojate ūkyje 2020-aisiais?
Orai