


Stokholmas. Švedijos žemės ūkio mašinų gamintoja „Väderstad“ paskelbė 100 proc. įsigijusi JAV kompaniją AGCO-AMITY JV LLC (AAJV).
Kultivatorius, lėkštinius skutiklius, sėjamąsias su kaltiniais ir diskiniais noragėliais, taip pat cisternines priekabas gaminanti bendrovė bus integruota į įmonių grupę „Väderstad Inc“.
Netoli Vopetono, Šiaurės Dakotoje, veikianti kompanija AAJV nuo 2011 m. priklausė įmonėms AGCO ir AMITY. Ji gamina, projektuoja ir palaiko Wil-Rich, Wishek ir Concord prekių ženklus.
Įmonė turi 110 darbuotojų, 30 000 kv. m. gamybinių plotų, detalių paskirstymo sandėlį bei tyrimų ir plėtros centrą Vopetone, taip pat 270 pardavimo įmonių visame pasaulyje, kurių didžioji dalis yra JAV.
Šios įmonės įsigijimas suteiks „Väderstad“ grupei prieigą prie gamyklos ir JAV realizavimo kanalų, leis įgyvendinti ilgalaikius kompanijos siekius įsitvirtinti Šiaurės Amerikos rinkoje.
Parengta bendradarbiaujant su „Väderstad Lietuva“
Taip pat šia tema skaitykite
-
Naujų padangų išskirtinumas – akustinis komfortas
2025-09-02 -
Naujos kartos vokiški traktoriai: nuo mažų patobulinimų iki reikšmingų inovacijų
2025-08-27 -
Vienas akmuo – dešimtys tūkstančių eurų žalos
2025-08-05
Skaitomiausios naujienos
-
Pakruojo r. oficialiai užfiksuotas žieminių kviečių rekordas
2025-08-25 -
Nemunu atplukdytas rekordinis grūdų krovinys
2025-08-21 -
Jurbarko rajono ūkių veidas: smulkieji traukiasi, stambieji įsitvirtina
2025-08-22
(0)