Basf A1 12 09 23 Basf 2023 09 08 m1
Technika
Traktorių navigacijų vagys vėl siautėja

Raseiniai. Darosi akivaizdu, kad Lietuvoje veikia organizuoti nusikaltėliai, vagiantys traktorių navigacines sistemas. Šį kartą nukentėjo Raseinių rajono žemės ūkio bendrovė.

Policijos įvykių suvestinėje pranešama, kad liepos 3 d. Raseinių rajono Kalnujų miestelyje pastebėta, jog iš neaptvertoje teritorijoje stovėjusių trijų traktorių „John Deere“ pavogtos trys automatinio vairavimo sistemos GPS antenos ir du monitoriai. Nuostolis - apie 19 000 eurų.

Nukentėjusios žemės ūkio bendrovės darbuotojai patikslino, kad pavogtos dvi antenos ir du monitoriai. Vagystė įvyko apie vidurnaktį. Įvykį užfiksavo kameros, tačiau vaizdo įraše veidų nematyti. Paaiškėjo, kad į traktorius įšoko du vyrai, greitai nuėmė antenas ir paėmė monitorius. Jų išpuolis truko tik apie minutę.

Bioversija 23 09 01 m7

Nukentėjusi bendrovė naujus traktorius yra apdraudusi KASKO draudimo, tad tikisi, kad nuostoliai bus padengti. Bendrovės atstovai nusistebėjo, kodėl vagiama tik vieno gamintojo traktorių navigacijos.

„Žinoma, jei yra paklausa, vagys parūpina prekę. Kaip suprantu, „John Deere“ sistemoje įrašo duomenis apie pavogtas navigacines sistemas, tačiau jas galima naudoti kitų gamintojų traktoriuose. Būtų geriau, jei pavogtą įrangą būtų galima visai užblokuoti“, – svarstė bendrovės atstovai.

Daugiau šia tema:

Traktorių navigacinės sistemos masina vagis

Traktorių vagys nerimo ir prieš šventes

MŪ inf.

  Gudinas - 23 06 14
  Bayer 2023 08 21

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kaip vertinate saugomų teritorijų žemėlapius?
  Visos apklausos