Basf A1 2024 07 01 Basf m1 2024 07 01
Technika
Švediškos miško technikos gamintoja ateina į Lietuvos rinką

Kaunas. Į Lietuvos rinka ateina švedų miško technikos gamintoja „Malwa“, su kuria pradėjo bendradarbiauti „DOJUS group“. 

„Malwa“ veiklą pradėjo 2009 m. Jos asortimente yra medkirtės, medvežės ir vadinamosios „kombi“ tipo mašinos – medkirtė ir medvežė, sumontuotos ant vienos bazės.

Plėtra miškų sektoriuje yra ilgalaikės DOJUS įmonių grupės strategijos dalis. „Produktų gamą, skirtą miško sektoriui, stengiamės formuoti analizuodami tendencijas, poreikį, miškininkų patiriamus iššūkius. Latvijos rinkoje šios gamintojo technika puikiai užsirekomendavo – ten per metus parduodama daugiau kaip 20 vienetų šios gamintojos medkirčių ir medvežių, tad tikime, kad ir Lietuvoje ši technika ras savo pirkėją“, – pranešime spaudai sako DOJUS įmonių grupės generalinis direktorius Donatas Dailidė.

Bioversija 2024 07 09 m7

„Malwa“ gamina optimizuotas retinimo mašinas, kurios naudojamos ir miestų, parkų  ar kitų tankiai apsodintų vietų retinimui. Technika palyginti nedaug sveria, mašinų plotis yra apie 2 m, tad dėl mažo slėgio į žemę nedaro žalos miško paklotei, o pravažiuoti paprasta net ir labai siaurose vietose, nepriklausomai nuo sezoniškumo ir sąlygų miške.

Švedų gamintojai tikisi, kad mažesnių retinimo mašinų paklausa regione didės, džiaugiamės galėdami užmegzti partnerystę su DOJUS įmonių grupe ir įtvirtinti „Malwa“ kaip kompaktiškų ir žemo slėgio medvežių bei medkirčių pasirinkimą regione“, – sako Magnusas Wallinas, „Malwa Forest“ įkūrėjas ir verslo plėtros vadovas.

„Mūsų kompaktiškoji, tačiau itin galinga mašinų serija Malwa 560 ir neseniai pristatyta medkirtė Malwa 980, yra sukurtos tam, kad užpildytų nišą, nes matome didelį jų potencialą Lietuvos miškininkystės sektoriuje“, – teigia M. Wallin‘as.

Vasarą „DOJUS group“  planuoja pristatyti ir pademonstruoti Malwa „kombi“ tipo medkirtę-medvežę.

Parengta: pagal „DOJUS group“ inf.
Gudinas -  23 06 14 + MU 2024
Setupad-desktop-po tekstu

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Apklausa
Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
Visos apklausos