Suomijos gamintojai pristato naujos kartos traktorių
2014-11-14

Frankfurtas prie Maino. Suomių kompanija „Valtra" Vokietijoje pristatė naujos T4 serijos traktorius, aprūpintus 150-250 AG varikliais. Pasak kompanijos atstovų, tai nėra ankstesnės serijos Valtra traktorių modernizavimas - naujų ketvirtosios kartos mašinų konstruktoriai savo darbą pradėjo nuo švaraus popieriaus lapo ir pieštuko.

„Palyginti su ankstesne T serija, naujose mašinose nepakeistas liko tik vairas", - sakė lapkričio 10-ąją netoli Frankfurto prie Maino surengtoje oficialioje pristatymo ceremonijoje Suomijos traktorius gamyklos inžinieriai.

Ketvirtosios kartos Valtra traktoriai gali būti Direct, Versu, Active ir HiTech modelių (pirmieji trys modeliai jau gaminami). T4 išskiria ne vien dizainu. Visų pirma juose sumontuoti nauji varikliai AGCO Sisu Power (6,6 l, o galingesniuose traktoriuose - 7,4 l.), ištobulinta kabina, rėmas ir kt.

Kabinos įstiklinimo plotas padidintas iki 6,2 kv. m, įrengtas stoglangis - visai tai pagerina operatoriui matomumą. Pati kabina viršuje yra susiaurinta, kad lengviau būtų važiuoti miško ar siaurais, medžiais apaugusiais, keliais, o vairuotojo juosmens lygyje konstruktoriai kabiną išplatino.

Active ir Versu modeliuose įrengta Power-shift transmisija, kuri pranašumu ir valdymo galimybėmis nenusileidžia CVT transmisijoms, o Hill-stop sistema, kuri naudoja elektrohidraulinį stovėjimo stabdį, leidžia traktoriui lengvai pajudėti iš vietos stovint netgi stačioje įkalnėje.

Traktoriaus techninio aptarnavimo intervalas pailgintas iki 600 motovalandų.

„Šis traktorius yra naujas mūsų pasiūlymų etapas. Tai gamintojų patirties ir klientų pageidavimų rezultatas, - sakė Jari Rautjärvi, kompanijos viceprezidentas ir generalinis direktorius.

Per 10 dienų po pranešimo apie naujos kartos traktorius gamintojai sulaukė 1000 užsakymų, iš jų 300 iš Prancūzijos.

MŪ inf.

PLAČIAU APIE NAUJOS KARTOS VALTRA TRAKTORIŲ - GRUODŽIO MĖN. ŽURNALE „MANO ŪKIS“

Gudinas - mobilioji apacia 20.05.14

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kas, Jūsų nuomone, labiausiai lemia žemės ūkio paskirties sklypų kainą?
Orai