Paaugliškas jubiliejus - startas toliau augti ir plėtoti atsakingą verslą
2016-12-02

Kaunas. Ketvirtadienio vakarą į Kauno „Žalgirio areną" sugužėjo ūkininkai iš visos Lietuvos paminėti įmonės „Konekesko Lietuva" 15 veiklos metų jubiliejų. Pasidžiaugti įmonės gimtadieniu ir sėkme susirinko daugiau kaip tūkstantis klientų ir partnerių.

Pasirinkę šventei temą „Tarp dangaus ir žemės" šventės organizatoriai ir kūrė tokią atmosferą: įspūdingomis projekcijomis didžiuliame ekrane, gamtos garsų mėgdžiojimu, melodingomis Violetos ir Viliaus Tarasovų, Vaidos Genytės, Egidijaus Sipavičiaus dainomis.

Kaip pabrėžė „Konekesko" generalinė direktorė Lina Morkūnaitė, būtent ši tema geriausiai atspindi ir įmonės santykį su savo klientais - ūkininkais. „Labai ačiū, kad esate su mumis visus 15 metų, kaip sakoma, ir varge, ir džiaugsme - tarp dangaus ir žemės. Kartu mes patyrėme nemažai džiaugsmingų ir sudėtingų akimirkų, kasmet augome ir brendome - tik būdami drauge galėjome pasiekti viso to, ką turime šiandien. Linkiu jums klestėti tarp dangaus ir žemės, didžiuotis Lietuvos dangumi ir žeme", - sveikindama šventės dalyvius kalbėjo L. Morkūnaitė.

Linas agro mob 21 06 04

„Konekesko Lietuva" generalinė direktorė Lina Morkūnaitė ir Žemės ūkio technikos ir įrangos departamento direktorius Virginijus Apšega dėkojo ūkininkams už pasitikėjimą ir buvimą kartu

Klientų reikšmę įmonės sėkmei akcentavo ir Suomijos korporacijos „Kesko" viceprezidentas Anti Merilainas (Antti Merilainen). „Mūsų verslo sėkmės priežastis - mūsų klientų verslo sėkmė. Prisiminkime tai kasdien, dirbdami kartu. Iš „Konekesko Lietuva" komandos išmokau principą, kuriuo labai didžiuojuosi - „Mums rūpi". Tai ne tik šūkis, bet ir įmonės požiūris į bendrą darbą. Tęsdami savo veiklą sieksime tapti dar geresni partneriai, tobulinsime pardavimus ir dėsime visas pastangas, kad užtikrintume kokybišką aptarnavimą ir paslaugas", - pažadėjo „Kesko" viceprezidentas.

Suomijos korporacijos „Kesko" viceprezidentas Anti Merilainas (Antti Merilainen), lietuviškai ištaręs „Mums rūpi", pabrėžė, kad tai ne tik šūkis, bet ir įmonės požiūris į bendrą darbą

Suomijos ambasadorius Lietuvoje Christeris Gustavas Michelssonas, tris mėnesius einantis pareigas mūsų šalyje, džiaugėsi pokyčiais ir permainomis mūsų šalyje. Pirmą kartą Lietuvoje jis lankėsi prieš 30 m., eidamas ambasadoriaus pareigas Rusijoje. Jis neslėpė, kad tuometis ir dabartinis mūsų šalies vaizdas skiriasi kaip naktis ir diena, be to, neabejojo, kad dviejų šalių - Lietuvos ir Suomijos - bendradarbiavimas, kurio geriausias pavyzdys yra bendrovė „Konekesko", ypač stipriai prisidėjo prie Lietuvos gerovės ir tobulėjimo.

CLAAS atstovas Marekas Giorlikas (Marek Georlich) pasidžiaugė, kad Lietuvoje jau dirba 1000 Lexion kombainų

Atsakingo verslo pavyzdys

Lietuvos atsakingo verslo asociacijos vadovė Audronė Alijošiutė priminė, kad Suomijos korporacija „Kesko" gyvuoja jau daugiau kaip 70 metų, o Lietuvos įmonės švenčiamą 15 m. veiklos sukaktį ji palygino su paauglystės amžiumi, kai ieškoma vidinės brandos ir tapatumo.

„Kokia yra šios įmonės tapatybė? Galiu išskirti tris savybes, dėl kurių gerbiu šią įmonę. Tai visų pirma drąsi, taip pat sumani įmonė, nes Suomijos kokybei išlikti Lietuvos rinkoje nėra lengva. Bet labiausiai ją gerbiu dėl to, kad ši įmonė yra viena iš seniausių Lietuvos atsakingo verslo asociacijos narių. Ji - atsakingo verslo lyderis mūsų šalyje, kuriai rūpi ne tik darbuotojų gerovė, ne tik aplinka, kurioje dirbama, ne tik pelnas, bet ir tai, kaip ji uždirba šį pelną", - sakė A. Alijošiutė, linkėdama paauglystės tapatybės pasėtai sėklai plisti ir tapti pavyzdžiu kitoms įmonėms.

PasakLietuvos atsakingo verslo asociacijos vadovės Audronės Alijošiutės „Konekesko" - atsakingo verslo lyderis mūsų šalyje

Atsakingumą ir išskirtinį rūpestį savo klientais akcentavo ir viena iš „Konekesko" partnerių - vežėjų bendrovė „Rimkasta". Pasak jos direktoriaus Rimanto Braukylos, didžiausias privalumas tai, kad nepaliekami klientai bėdoje. „Tiek jie, tiek mes dirbame ne tik tada, kai lengva, bet ir kai sunku", - sakė R. Braukyla, prisimindamas atvejį, kai teko naktį keltis ir važiuoti skubiai atvežti ūkininkui pakaitinį kombainą, nes kuliant jo sugedo.

Technikos patikimumas - svarbus pasirinkimo kriterijus

Augalininkystės ūkio savininkas Vaidas Žukauskas, Marijampolės r. dirbantis 200 ha, neslėpė, kad renkantis techniką svarbiausias kriterijus yra jos patikimumas ir žinomumas. „Rinkausi Claas kombainą, nes derliaus dorojimo mašinų grupėje jis geriausias - tai rinkos lyderis. Be to, svarbu ir didelė likutinė kombaino vertė", - kodėl prieš 7 m. pasirinko šio gamintojo kombainą, aiškino ūkininkas. Taip pat jis pabrėžė ir serviso kokybės įtaką pasirinkimui. Anot jo, nors servisas brangokas, tačiau įmonės teikiamų paslaugų kokybė atitinka už jas mokamą kainą.

Renkantis techniką Marijampolės r. ūkininkui Vaidui Žukauskui svarbiausia jos patikimumas ir žinomumas

Prieš 4 m. savarankiškai ūkininkauti pradėjęs tėvų įkurtame ūkyje V. Žukauskas augina cukrinius runkelius, rapsus, žieminius ir vasarinius kviečius, miežius, kvietrugius, žirnius, pupas. Ūkį modernizavo ir modernią techniką įsigijo pasinaudodamas ES parama. Artimiausiuose ūkininko planuose - naujo traktoriaus ir sėjamosios įsigijimas.

Anykščių r. ūkininko Vitalijaus Petronio 450 ha augalininkystės ir sodininkystės ūkyje dirba ne viena mašina, įsigyta iš „Konekesko". Tai ir traktorius, žemės dirbimo padargai, purkštuvas. Javai kuliami Claas kombainu, parsivežtu iš Danijos. Daugiau kaip dešimtmetį su įmone bendradarbiaujantis ūkininkas naudojasi įmonės teikiamomis paslaugomis, juolab kad servisas netoli.

Anykščių r. ūkininkai Aidas Šulskis (kairėje) ir Vitalijus Petronis šventėje buvo nusiteikę žaismingai

Plati „Konekesko" siūlomos technikos gama ir anykštėno Aido Šulskio 260 ha augalininkystės ūkyje. Dirba čia du Claas traktoriai, Lemken plūgai, diskinis skutiklis, trečią sezoną javų derlius dorotas Claas kombainu. „Tiesa, kombainą įsigijau ne iš jų, pirkau naudotą ir su defektu, bet įmonės serviso darbuotojai jį man labai gerai suremontavo. Jau trečią sezoną šiemet kūliau ir jokių problemų nebuvo", - sako ūkininkas, negailėdamas pagiriamųjų žodžių ir visam įmonės kolektyvui.

Į jubiliejaus šventę „Žalgirio arenoje" susirinko per 1000 žemdirbių

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14 +NMA

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kaip įvertintumėte savo ūkį tvarumo požiūriu?
Orai