Naujas žemės ūkio technikos servisas atvėrė duris Panevėžyje
2016-09-30

Panevėžys. Vakar Panevėžio apskrities ūkininkų traukos centru tapo Pušaloto gatvė Panevėžyje, kur bendrovė „Lytagra" oficialiai atidarė naują žemės ūkio servisą. Įgyvendindama savo strategiją būti arčiau žemdirbių, viena didžiausių žemės ūkio technikos pardavimo įmonių visoje Lietuvoje plečia pardavimų ir techninės priežiūros centrų tinklą.

Servisas, kurio plotas sudaro 216 kv. m, įkurtas šalia jau ne vienus metus Panevėžyje veikiančio „Lytagros" prekybos centro ir atsarginių dalių parduotuvės. Įmonės generalinio direktoriaus Erinijaus Aksomaičio teigimu, dar jam bedirbant Panevėžio „Lytagros" vadovu, reaguojant į ūkininkų poreikius ir regiono žemės ūkio potencialą, buvo nuspręsta šiame mieste sukurti visų įmonės teikiamų paslaugų kompleksą.

Linas agro mob 21 08 02+ bioversija 21 08 02

Simbolinę serviso atidarymo juostelę pasiruošę kirpti (iš dešinės): Panevėžio r. savivaldybės merasPovilas Žagunis, įmonių grupės „Lytagra" valdybos pirmininkas Adomas Balsys ir generalinis direktorius Erinijus Aksomaitis

„Iš pradžių čia buvo tik prekybos centras, kuriame daugiausia prekiavome statybinėmis medžiagomis ir metalais, o žemės ūkio technikos ir atsarginių dalių parduotuvę turėjome Janonio gatvėje. Matydami, kad mūsų klientams tai nėra patogu, nes negali vienoje vietoje įsigyti visų mūsų įmonės siūlomų prekių, nusprendėme kurti kompleksą. Lig šiol trūko tik žemės ūkio technikos serviso", - galimybe teikti žemdirbiams reikalingas paslaugas džiaugiasi generalinis direktorius.

Serviso pastato pamatai išlieti praėjusių metų spalį, į pastato statybas ir serviso paslaugoms teikti reikalingą įrangą investuota per 0,5 mln. eurų. Plėtra numatyta ir artimiausiuose „Lytagros" planuose - kitų metų pradžioje Kėdainiuose turėtų duris atverti nemažas prekybos centras, Alytuje šalia jau 10 m. veikiančio prekybinio taško numatytas atidaryti servisas. Statybų darbai jau pradėti. Be to, 2017 m. planuojama Raseiniuose pastatyti visą prekybos ir serviso paslaugų kompleksą.

Sveikindamas į serviso atidarymo šventę susirinkusius Panevėžio apskrities žemdirbius Lietuvos žemės ūkio technikos asociacijos, jungiančios 37 įmones, prezidentas Andrėjus Gediminas Jakas (kalbėtojas viduryje) negailėjo gerų žodžių ir linkėjo Lietuvai daugiau tokių įmonių kaip „Lytagra", kurios dirba tikslingai ir nesiblaškydamos, atsižvelgdamos į kiekvieno ūkio poreikius

Žemės ūkio technikos serviso Panevėžyje direktoriaus Donato Žiedelio pastebėjimu, teikiamų paslaugų asortimentas gana platus. Čia bus žemės ūkio technika surenkama ir paruošiama darbui, atliekami reguliarios techninės priežiūros darbai, taip pat šalinami įvairiausi gedimai, pradedant nuo pačių paprasčiausių iki sudėtingų mechanizmų, tokių kaip pavarų dėžė ar variklis, taisymų. Tarp teikiamų paslaugų - traktoriaus galios nustatymas, hidraulinių žarnų gamyba, kondicionavimo sistemų remontas ir daugelis kitų.

Pasak Donato Žiedelio, naujasis servisas Panevėžyje padės operatyviau išspręsti šio regiono ūkininkų problemas. Be to, kaip ir lig šiol, padėti pasirengusios mobilios serviso komandos

„Nauja paslauga - padangų montavimas ir remontas. Pastebėjome, kad ūkininkai labai pasigenda šios paslaugos. Lig šiol regione dirbusios mobilios komandos neturėjo galimybės pasiūlyti padangų montavimo ir remonto, o dabar turime ne tik patalpas, bet ir visą reikiamą įrangą", - sako D. Žiedelis. Kol kas žemdirbiams serviso paslaugas teiks trys mechanikai, iš kurių vienas yra elektronikos specialistas, esant poreikiui, planuojama serviso specialistų gretas plėsti ir iš viso įdarbinti apie 10 darbuotojų.

Naujasisservisas, kurio plotas sudaro 216 kv. m, įkurtas Panevėžyje veikiančio „Lytagros" prekybos centro ir atsarginių dalių parduotuvėskieme

MŪ inf.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Ar jus tenkina šio sezono kviečių ir rapsų supirkimo kainos?
Orai